Pocetnik kupuje nesto - kawasaki ER6n

Paperwhite

Active member
Pozdrav forumasima
Nakon cca. 20 godina pauze I tesko prezaljenog MZ-a 251, vrijeme je za kupnju dvokotaca.
Buduci da cijene koje gledam po njuskalu nemaju veze s mozgom, moram pitat za pomoc.
Koliko bi vi dali za ovo:http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er-6n-649-cm3-oglas-10803279
Kilometri su stvarni, servisna postoji I nije lazna.
Za ponovni pocetak uzivanja u voznji dvokotaca, ER6n mi se cini kao pogodjen model...
Molim misljenja o gore navedenom oglasu i potencijalne prijedloge za covjeka u krizi srednjih godina :)
 
ako je to taj, nebih dala više od 3100 ojra..a i slikica s druge strane i odozada bi bila najs  :wink:

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er-6n-649-cm3-oglas-10803279

motorić je vozan, trpi i polaku vožnju ali može biti i vrlo živahan  :mrgreen:  (y)



 
Yep, to je taj :)
Vidio sam ga uzivo, sa svih strana, nema nis osim par crtica na suvozacevom rukohvatu. Naravno, s motora se palo, ali je popravljen u ovlastenom, malo plastike I rucice. Nis kaj I drugi nemaju, Ali najcesce popravljeno kod nekog u garazi...

3100? Mislim da kad bih mu dosao s tom cifrom, bi me s batinom potjeral s dvorista  :LOL:
Koliko su te cijene po njuskalu realne? Mislim, koliko otprilike treba odbit od inicijalne? Onak, od oka  :D
Znaci, dobar izbor bi bio ER6n za pocetnika? Ajd dobro :)
 
a gle, ovisi koliko si novaca spreman dat... 4000 je malo previše, al ak se nemaš živaca cijenjkat, lovu imaš, misliš vozit i guštat taj motor... go for it  (y)
 
Eh, love nikad dovoljno  :mrgreen:
E, upravo saznao da je motor bio koristen u autoskoli  :shock:
S jedne strane, to znaci da sigurno nije gazen I nije sigurno vozen po zadnjem, I nije vozen (citaj padan) po zimi, servisiran po p.s.-u, ali opet...
Autoskola?!
Zato I ima tak malo kilometara...
 
a jbg, uvik nešto...novog i nevinog jedino u dućanu moreš dobit a ni to nije garancija  :wink:

ako pali na prvi zub i ne proizvodi čudne zvukove pri tome...vozi  :mrgreen:
 
Mmdaaa... Novo je novo, ali kao pocetniku, ipak bih radije s necim starijim zapoceo. Ovaj se cini korektan, nista ne ronda i nema cudnih zvukova. Pali ko mina, vruc/hladan, nema razlike :)
Idem predlozit neku cijenu, pa cemo vidjet kako dalje  :mrgreen:
 
ako ponudiš dobru lovu možda bi ti ja ustupio svoga. S tim da moraš garantirat da ćeš ga pazit i mazit i da se nećeš natjeravati s Modesty po cesti  :LOL: cijena cca 3,5kile ojra, 2009 godina, 25k km... redovno servisiran u ovlaštenom. Ima dodataka i Yoshimura ispuh.
 
M12 said:
ako ponudiš dobru lovu možda bi ti ja ustupio svoga. S tim da moraš garantirat da ćeš ga pazit i mazit i da se nećeš natjeravati s Modesty po cesti  :LOL: cijena cca 3,5kile ojra, 2009 godina, 25k km... redovno servisiran u ovlaštenom. Ima dodataka i Yoshimura ispuh.

i lijep je  (y)
 
M12 said:
ako ponudiš dobru lovu možda bi ti ja ustupio svoga. S tim da moraš garantirat da ćeš ga pazit i mazit i da se nećeš natjeravati s Modesty po cesti  :LOL: cijena cca 3,5kile ojra, 2009 godina, 25k km... redovno servisiran u ovlaštenom. Ima dodataka i Yoshimura ispuh.

Kao sto Modesty kaze, 3100 ojra?  :LOL:
Sto se tice ganjanja, jako sumnjam u to, prvo moram nauciti vozit kako spada, a ja sam ziheras i trtaros  :mrgreen:
Sto se tice mazenja i pazenja, trebas vidjet moj auto... ono... produkt bolesnog mozga  :wink:
Imas neki link, slikice? Moze i na pp.
 
Paperwhite said:
Kao sto Modesty kaze, 3100 ojra?  :LOL:
Sto se tice ganjanja, jako sumnjam u to, prvo moram nauciti vozit kako spada, a ja sam ziheras i trtaros  :mrgreen:
Sto se tice mazenja i pazenja, trebas vidjet moj auto... ono... produkt bolesnog mozga  :wink:
Imas neki link, slikice? Moze i na pp.

E čekaj sad samo da izvučem fotke... budem poslao. Nije na njuškalu, jer ga dajem samo u dobre ruke, a za cijenu ćemo se dogovorit na pp  (y)
 
Jesi mu reka da uz ER-6 dobija i R1, odn. vlasnika istog?

:mrgreen: