Početnik

Okokoko

New member
Eee može neko pomoći? Početnik nikad prije vozio nisam a za par mijeseci ode položit za a1 vozačku. Pa me zanima što bi trebo kupiti kao prvi motor prvo sam mislio yamahu tzr 50 ali nisam siguran. Pa bi onda nekog supermoto od 50 ccm pa ako imate prijedloge.
 
Ima dosta tema s konkretnim odgovorima na tvoja pitanja, ali su u dijelu foruma koji ti se otključa nakon što se pravilno (ebay ili aliex, kuka ili kufer, mitas ili ne, sa šlagom ili bez, i slično...) predstaviš u podforumu predviđenom za predstavljanje novih članova.
 
  • Like
Reactions: prpa
Ako mislis da bi kakav 125 ccm sa 10ak konja (recimo xt125) bio prejak za tebe, onda si nadi neki drugi hobi 👍
 
  • Like
Reactions: Volcabar
preporucujem za prvi put,ono pomalo...kako kazes.,uzmi novu elektro biciklu,i ona vozi 40-50 na sat... ili moze i ovi romobili,i oni lete...,ako si bas pocetnik i nisi nista vozio na dva tocka...ja ti zelim najbolji pocetak,da se prilagodis...
 
ako polazes za a1 a razmisljas o 50ccm pretpostavit cu da nemas jos 18god.
Zavisi gdje zivis ( dal si u nekom od vecih gradova ili ne), mozda ti za iskustvo ni skuter nije losa opcija
Ali ako imas dozvolu ja bih preskocio 50ccm jer ako hoces da ide moras kemijati a onda vise gledas u retrovizor da ne doleti murjak nego sto uzivas (ak je skut onaj jos i jebade s valjcima)
ili skuter 125 (izbor je solidan) ili ybr, xtx, mali varadero ti je mozda malo poveci na tvoju visinu, cbf
al misli da se ybr da naci po najboljoj cijeni i prodas ga za isto kad odlucis ici dalje - ima ih izmedju soma i soma i pol eurica