Pocket Bike & oprema

jolly the roger said:
pa naruci preko speeda, izaci ce te max oko 1600 kn sa svim davanjima
i to je ona spika da ga pokupim na granici ?
ak je to tak nije ni loše.

nisam baš pratil temu oko nabavke :(
 
Ima i gepzeac nekakve pockete iz slovenije
 
phay said:
2 bajac....Senzor brzinomjera
...ja stavio magnet u kapicu ventila(izrezao vrh i nutra stavio magnet)i zasarafio....i funkcionira....  :)
 
Nichael_SM said:
...ja stavio magnet u kapicu ventila(izrezao vrh i nutra stavio magnet)i zasarafio....i funkcionira....   :)

imaš sliku?
 
Nichael_SM da ti nije možda disk okrenut na krivu stranu?
 
Karabaja said:
Nichael_SM da ti nije možda disk okrenut na krivu stranu?
ma ko još gleda na strelice...  :LOL:

a možda se uči kočiti u rikverc...  :misli:

ovo sa magnetom u kapici ventila je odlična ideja....  (y) ali nikako da dokučim kakve veze imeju prve dvije slike s tim  :misli:
 
Sad sam gledo i moj je okrenut na krivu stranu....  :?
 
Karabaja said:
Sad sam gledo i moj je okrenut na krivu stranu....  :?
to je original zaje**....videl sam vec to aali mi se nije dalo rastavljati samo zbog toga!!!
a prve dvije slike sam stavil jer sam nekome obecal da budem stavil da vidi te srafe....
 
Kako si ovo izveo?
 
Samo koliko vidim to je na plastikama, nebi li to trebalo biti prišvršćeno na ramu?
 
Isprika. Ipak je na rami, preko onog nosača od lima.
 
Karabaja said:
Isprika. Ipak je na rami, preko onog nosača od lima.
ma taj nosač je ništa...  :palacdolje: ja sam ga već dva puta vario, sa obe strane... i sad imam nakida...  :mrgreen:
 
Malo sam okretao pocketa po betonu, i izgleda mi da od toga nema koristi, jer nikako da oklop dodirne beton, jer ga štiti upravljač ili nogare. Jedino bi trebalo nekako rep zaštititi.
 
Karabaja said:
Malo sam okretao pocketa po betonu, i izgleda mi da od toga nema koristi, jer nikako da oklop dodirne beton, jer ga štiti upravljač ili nogare. Jedino bi trebalo nekako rep zaštititi.
ja sam se već pošteno ispadao s njega, a bogami i klinac...  :mrgreen: