Pocket Bike & oprema

Karabaja said:
Malo sam okretao pocketa po betonu, i izgleda mi da od toga nema koristi, jer nikako da oklop dodirne beton, jer ga štiti upravljač ili nogare. Jedino bi trebalo nekako rep zaštititi.
...i ja sam vec puno puta pao i to posteno ali ovo ipak ne dodiruje beton..to je samo za "ukras" :LOL: (y)
 
Nichael_SM said:
...i ja sam vec puno puta pao i to posteno ali ovo ipak ne dodiruje beton..to je samo za "ukras" :LOL: (y)
a u q.... ja pogulio oklope...  :misli:
 
Kaj si surfao na njemu po asfaltu?  :mrgreen:
 
Nichael_SM said:
to je original zaje**....videl sam vec to aali mi se nije dalo rastavljati samo zbog toga!!!
Malo sam razmišljao i shvatio (možda sam u krivu) da bi trebalo te diskove okrenuti jer su ovi krakovi što ih drže sad vlačno opterećeni, a trebali bi biti tlačno opterećeni. Disk je od nekog tvrdog metala, a tvrdi metali imaju veću tlačnu čvrstoču nego vlačnu.
Ne kažem da će se krakovi diska slomiti, već da je sigurnije ako se okrene.  (y)
 
Da dignem temu u zrak i da ne otvaram novu...

Ovak, da ne lutam previše bezveze okolo, zanima me koji dučani drže moto opremu za klince. Opremio bi sina  (5 god.).

Ajde, pucajte.....
 
ja sam se s tim dosta zajebavao.... iglavnom ih jako malo ima odmah na zalihi.... sve se treba naručivati.... moj savjet ti je da odeš na neku moto cross utrku i tamo se raspitaš, uvijek ima klinaca koji su prerasli opremu, pa se prodaje...  (y)
 
strasilo said:
ja sam se s tim dosta zajebavao.... iglavnom ih jako malo ima odmah na zalihi.... sve se treba naručivati.... moj savjet ti je da odeš na neku moto cross utrku i tamo se raspitaš, uvijek ima klinaca koji su prerasli opremu, pa se prodaje...  (y)
dobra ideja. Ja sam čak razmišljao otić nekam van HR...sam neznam kam. Nemam baš puno vremena skakat okolo.
 
isto ti je sranje i vani... rijetko ko to drži u trgovini na zalihi, jedino ako nađeš neku specijaliziranu trgovinu za klince, iako ju ja još nisam našao...  :( ali ja dosta rijetko i idem negdje van... tako da ti po tom pitanju i nisam baš...  :mrgreen:
 
strasilo said:
isto ti je sranje i vani... rijetko ko to drži u trgovini na zalihi, jedino ako nađeš neku specijaliziranu trgovinu za klince, iako ju ja još nisam našao...  :( ali ja dosta rijetko i idem negdje van... tako da ti po tom pitanju i nisam baš...  :mrgreen:

a di si ti kupio?
 
nešto sam se snalazio... a nešto onako kako sam ti rekao... na cross trkama...  (y)
 
phay said:
dobra ideja. Ja sam čak razmišljao otić nekam van HR...sam neznam kam. Nemam baš puno vremena skakat okolo.


Pogledaj u Polo ili Louis - prvo Web, a onda pravac sina u auto i u Graz, ako nemaju naruče i jave ti kad je stiglo! (y)
(nećak 5 god. - naručio jaknu, kožnu 57 EUR, sa protektorima na ramenima i na laktovima) (y)
 
ivach13 said:
ma ja bi ga zel za ove nofce (1380kn),ili da nađem polovnjaka...

jel znaš da neko od forumaša prodaje?


A gdje ima pocket za 1380kn? Ja bi se priključio pocket-eskadrili......
 
kupio sam malom pocketa onako neplanski, prešao je 3-4 km, dakle ko novi ali stoji pun k bez vožnje pa molim neke KRATKE I JASNE  upute o njemu, smatrajte da ne znam ništa, dakle

- koje ulje da kupim
- koliko ulja da ubacim u kanister od 5 litara
- koju svječicu

pitam i za svječicu ako ga ne uspijem upalit danas, rezervar je pun goriva, ali kao što rekoh stoji dugo, ne znam dal treba davat kakve znakove života kada okrenem ključ, čok i počnem povlačit ko kosilicu

bacim sliku uskoro
 
ako stoji ,stari moj neces ti to samo tako upalit ! mjesavina kad dugo stoji to ko da si ljepilo u frgic stavio :p