pocket i klinci

brijač

New member
koji kupit?cross ili 'sportak'?pošto se klinci nesmiju vozit po cesti a sportak drugdje neide,izbor pada na cross,ili postoji alternativa?
 
O tome i ja razmišljam. Mali bi cestovni ali mislim da je trava ipak bolja za padanje. :mrgreen:
 
ne tolko zbog trave i padova,nego ,nije to bicikl pa da trčiš za njima cijeli dan,nek pukne pod auto....
 
brijač said:
koji kupit?cross ili 'sportak'?pošto se klinci nesmiju vozit po cesti a sportak drugdje neide,izbor pada na cross,ili postoji alternativa?

moji imaju cross ..... i uzivaju ... padovi su mislim svjejedno gdje bolni. i obavezno neko zastitno odijelo sa protektorima koljena, laktova, bokova i ledja.... o kacigi necu niti pricati, ili? :)

u medjuvremenu je cross motor opticki "friziran"
 
hondimir said:
Kupujete svojoj djeci ove na benzin ili struju?

moji imaju na benzin 50cm³ sa ogranicenjem koje se moze skinuti.
 
kronik said:
moji imaju na benzin 50cm³ sa ogranicenjem koje se moze skinuti.
mislim da je prikladnije pitanje kako obuzdati i tih 50ccm,trebalo bi ispočetka ograničiti max. brzinu na 20km/h....
 
ja ću vam odmah skrenuti pažnju na jednu sitnicu .....  :wink:

ako nemate alata... nemate sami znanje i mogućnost oko svakodnevnog šarafanja, nemojte niti gledati "kineske" pockete i minije ... za 2-3 tjedna će vam dopizditi šarafanje poslije svake vožnje ...

performanse su im OK ... daju se i nabrijati lijepo ... ali kupujete motorić klincima, pa nabrijavanje ionako nije u igri, ali i klinci ako pokažu ljubav prema vožnji, nećete ih moći skunuti s motorića, pa da se ne desi da ste više u radioni nego na vožnji ...

Moj savjet je neki PW i slično ... odličan motorić za svaki početak .... ne traži gotovo nikakvo održavanje, jedino je u startu malo skuplji ..  (y)
 
strasilo said:
ja ću vam odmah skrenuti pažnju na jednu sitnicu .....  :wink:

ako nemate alata... nemate sami znanje i mogućnost oko svakodnevnog šarafanja, nemojte niti gledati "kineske" pockete i minije ... za 2-3 tjedna će vam dopizditi šarafanje poslije svake vožnje ...

performanse su im OK ... daju se i nabrijati lijepo ... ali kupujete motorić klincima, pa nabrijavanje ionako nije u igri, ali i klinci ako pokažu ljubav prema vožnji, nećete ih moći skunuti s motorića, pa da se ne desi da ste više u radioni nego na vožnji ...

Moj savjet je neki PW i slično ... odličan motorić za svaki početak .... ne traži gotovo nikakvo održavanje, jedino je u startu malo skuplji ..  (y)
sve je to ok, al pw nije pocket...

i di ima za kupiti pocket koji nije kineski? Nije zajebancija, ozbiljno pitam...
 
a možda Tori Cross :misli:
 
brijač said:
mislim da je prikladnije pitanje kako obuzdati i tih 50ccm,trebalo bi ispočetka ograničiti max. brzinu na 20km/h....

limitator na fergazeru ili pak limitator na rucici gasa. relativno jednostavno.....

ali ce ti klincima biti 20km/h vrlo brzo dosadno.....
 
moover said:
sve je to ok, al pw nije pocket...

i di ima za kupiti pocket koji nije kineski? Nije zajebancija, ozbiljno pitam...

honda ima takvo sto. ali kosta oko 990,-€, barem kod ovog mog prodajnog servisa.
 
moover said:
sve je to ok, al pw nije pocket...

i di ima za kupiti pocket koji nije kineski? Nije zajebancija, ozbiljno pitam...

blata, polini...  (y)
 
PW po meni jako dobar izbor za malu djecu..To je meni bio prvi motor dobio sam ga s nekakvih 5,6 godina i vozio ga nekoliko god i tradiciju je nastavio moj brat. :mrgreen: Taj motor i dan danas stoji kod mene u garaži skroz ispravan (y)
A što je najbitnije nikad nikakvoga kvara nije imao,jedino što je mjenjano na njemu su bile gume i svjećica  (y)
 
mihaelsb said:
PW po meni jako dobar izbor za malu djecu..To je meni bio prvi motor dobio sam ga s nekakvih 5,6 godina i vozio ga nekoliko god i tradiciju je nastavio moj brat. :mrgreen: Taj motor i dan danas stoji kod mene u garaži skroz ispravan (y)
A što je najbitnije nikad nikakvoga kvara nije imao,jedino što je mjenjano na njemu su bile gume i svjećica  (y)
znači još ima original karike?  :misli:  :mrgreen: