podmazivanje lanca

Jednom kad se covjek navikne na centralnu nogaru ne pada mi na pamet ikad vise uzeti motor bez centralne 😁
 
  • Like
Reactions: Paf and cadjo
Jednom kad se covjek navikne na centralnu nogaru ne pada mi na pamet ikad vise uzeti motor bez centralne 😁
Slažem se, definitivno olakšava čišćenje lanca, podešavanje opruge...

IMG_20210417_114118.jpg
 
Evo za Hondu
 

Attachments

  • IMG_20201206_170409.jpg
    IMG_20201206_170409.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: BreakM
E da...to sam isto gledao...ti prihvati bogati preko 100 kuna...za 2 vijka da dam 100 kuna...e pa ne dam.
Naručio iz louisa ovaj neki roller što je @dermat predložio, zajedno sa četkom i sprejevima. Izašlo me manje nego što bi tu kod nas, čak i sa 10 eura poštarine :)
Za moje potrebe sasvim dovoljno.
 
Ja se još mislim uzet taj roler za 30€ ili centralni štender za 50€, al mislim da ću uzet roler... treba mi samo za podmazivanje lanca, imam uvjete, garažu, ali nemam još aspiracije a i znanja :) za neke od većih zahvata i štelovanja...
 
tnx na reviewu, zvuči dobro :) vidišlikakav utjecaj na trajnost?
Pa ne baš,ima masti između karika a lanac i lančanici suhi 😊
Jedino šta bi najrađe prska nakon svake vožnje zbog prije spomenutog razloga-ne mogu se navikuti da je suh 🤯
Pustit ću do kraja ovog spreja pa ću vidit kako se ponaša 👍
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
E da...to sam isto gledao...ti prihvati bogati preko 100 kuna...za 2 vijka da dam 100 kuna...e pa ne dam.
Naručio iz louisa ovaj neki roller što je @dermat predložio, zajedno sa četkom i sprejevima. Izašlo me manje nego što bi tu kod nas, čak i sa 10 eura poštarine :)
Za moje potrebe sasvim dovoljno.
Evo ja san sebi kupija Lv8 štendere u Yamahe P&B za nekih cca 1000 kn sa prihvatima.Kupiš to jednom u životu i miran si jer su vrhunske kvalitete.Nekom skupo nekom ok cijena ali razmisli na šta si sve bacija taj iznos 😉
 

Attachments

  • Screenshot_20210523-084743_Chrome.jpg
    Screenshot_20210523-084743_Chrome.jpg
    121.5 KB · Views: 0
  • Screenshot_20210523-084817_Chrome.jpg
    Screenshot_20210523-084817_Chrome.jpg
    78.2 KB · Views: 0
Jednom kad se covjek navikne na centralnu nogaru ne pada mi na pamet ikad vise uzeti motor bez centralne 😁..prosli motor je imao cent.nogaru..ovaj sad ne.No jel tvoj motor tesko dici na centralnu?ono..ipak je velik
Jel tesko stavit tvoj motor na centralnu?
Kad sam imao kawicha..imao sam centralnu i da...bilo je super za podmazivat lanac hahah.
A sad..jbg..guraj mileni ...mazi..guraj..mazi..nebi da ga hebem u guzicu
 
Ma pizdarija ga dignut jedino malo da se popnes dok je na centralnoj no opet pizdarija spustit motor sa nogare
 
Pa ne baš,ima masti između karika a lanac i lančanici suhi 😊
Jedino šta bi najrađe prska nakon svake vožnje zbog prije spomenutog razloga-ne mogu se navikuti da je suh 🤯
Pustit ću do kraja ovog spreja pa ću vidit kako se ponaša 👍
Edit; Navika san se da je lanac suh,podmazan a motor čist.Mažem svakih cca 500 km i mogu priznati da san se skroz navuka na ovaj tip podmazivanja.
Kupija nedavno novi tako da san ovu sezonu miran...

P.S.Kad san minja zadnju gumu krenija očistiti vilicu i oste dijelove od masti kad vidi vraga neman šta čistiti 💪👍👍👍
 
Što bi rekli, na ljestvici od "ko nov" do "e, jebiga" koliko je ovaj lanac zreo za izmjenu? :mrgreen:

Screenshot_20210722-095913_Piktures(1)(1).jpg
 
prije Dosta godina uzeo ovu sitnicu, odlicna za podmazivanje lanca na side stand
Sad imam ABBA stand pa vise ne koristim, Ali super za motore bez centralne nogare
 

Attachments

  • 792F7659-0101-4522-935A-DDE07E488AF8.png
    792F7659-0101-4522-935A-DDE07E488AF8.png
    1.1 MB · Views: 0
Već je naručen novi set (y) - jednom sam ostao na cesti zbog najobičnijeg glupog ležaja prednjeg kotača kojeg nisam mijenjao jer su mi po principu "Ma može to još" savjetovali da ne mijenjam.
 
Već je naručen novi set (y) - jednom sam ostao na cesti zbog najobičnijeg glupog ležaja prednjeg kotača kojeg nisam mijenjao jer su mi po principu "Ma može to još" savjetovali da ne mijenjam.
Znam ja jednog šta je radi neispravnog senzora brzine kupija dva ili tri seta satova za motor.
😂😂😂😂😂
 
Već je naručen novi set (y) - jednom sam ostao na cesti zbog najobičnijeg glupog ležaja prednjeg kotača kojeg nisam mijenjao jer su mi po principu "Ma može to još" savjetovali da ne mijenjam.

Jel maintenance free lanac? :mrgreen:
 
Već je naručen novi set (y) - jednom sam ostao na cesti zbog najobičnijeg glupog ležaja prednjeg kotača kojeg nisam mijenjao jer su mi po principu "Ma može to još" savjetovali da ne mijenjam.
Kako to?
Msm, može se čut, rulat kad je pri kraju, ali da baš ne možeš vozit?