podmazivanje lanca

Evo ,na prvoj slici EnumaEk530,originalan lanac prošao 38tkm,na Kawi1100,zamjeniti ću ga iduću sezonu.Na drugoj slici je DiD 50vm na Banditu600,27tkm,ne pokazuje nikakve znakove rastegnutosti niti potrošenosti.Oba motora vožena osjećajno bez nepotrebnog forsiranja.
Fali ti slika.😁
 
  • Like
Reactions: Kawah
Za fizičku trgovinu ne znam ali web shop toplo preporučujem (y) - godinama naručujem preko njih i sve mi u ST stigne za 3-4 dana.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Šta nije Motoshop jednostavno AutoKrešin dio za motore? Zatražiš mailom ponude za stvari koji želiš, uplatiš i podigneš dan-dva kasnije u poslovnici Auto Krešo u Biokovskoj.
 
Šta nije Motoshop jednostavno AutoKrešin dio za motore? Zatražiš mailom ponude za stvari koji želiš, uplatiš i podigneš dan-dva kasnije u poslovnici Auto Krešo u Biokovskoj.

Da, to je autokreso.

Ili narucis malo vise (iznad 500kn) i dodje besplatno na kucnu adresu. Kod njih tako ulje kupujem (8 litara odjednom sto me izadje taman preko 500kn za besplatnu dostavu)
 
Šta nije Motoshop jednostavno AutoKrešin dio za motore? Zatražiš mailom ponude za stvari koji želiš, uplatiš i podigneš dan-dva kasnije u poslovnici Auto Krešo u Biokovskoj.
Motostop ili Motoshop?
Gori je link-an Motostop.
 
Tako negdje na potezu Šibenik-Biograd ima privatna benzinska s plavom nadstrešnicom i natpisom PI-NA

"Nismo INA al ako se zajebete i pomislite tako nismo Vam mi krivi" :mrgreen:
 
Taj MOTUL sprej sam koristio jednom i nikad vise...OK.,dobar je kao i svi,ali kad baci Fleke po felgi...il bilo di...a pogotovo kad je hladnije...ima da rikneš,dok ih ocstis, a ispod malog prijenosnika/ zupcanika/ se skupi šaka blata i sve vata sa ceste...vide...matice...podloske...,kamencice...pa treba bar jednom mjesecno cistiti..., bahaaa... OK.,sprej je dobar...al stvarno treba redovno za njim odradjivati...
 
Taj MOTUL sprej sam koristio jednom i nikad vise...OK.,dobar je kao i svi,ali kad baci Fleke po felgi...il bilo di...a pogotovo kad je hladnije...ima da rikneš,dok ih ocstis, a ispod malog prijenosnika/ zupcanika/ se skupi šaka blata i sve vata sa ceste...vide...matice...podloske...,kamencice...pa treba bar jednom mjesecno cistiti..., bahaaa... OK.,sprej je dobar...al stvarno treba redovno za njim odradjivati...
lako se cisti,samo trebas znati kako.😁

uzmes petroleja na krpu i bez problema ocistis felgu,oklope itd,petrolej je must have.👍
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Negdje sam bio čitao da je WD penetrant (hihihihi) što nije dobro jer prodire ispod O-ringa, tako da sam ga ja uvijek prvo prskao na krpu pa onda s njom brisao lanac.
 
Negdje sam bio čitao da je WD penetrant (hihihihi) što nije dobro jer prodire ispod O-ringa, tako da sam ga ja uvijek prvo prskao na krpu pa onda s njom brisao lanac.


Ma mislio sam na felgu prebrisat nakon prvog djira kad ukenja felgu 😁
 
Ja san stavija cobrru nemo 2 i dobra mi je bila. Stavi se ono ulje za mjenjace i nema pranja samo podmazivanje. Ali me zivciralo to sto ako ne pazis i pretjeras ne useres felgu, nego i gumu i pola motora
 
  • Haha
Reactions: Paf