Poginuo motociklist

Status
Not open for further replies.

Pudla

Active member
DUGA RESA - U prometnoj nesreći koja se oko 16:40 sati dogodila u mjestu Fratrovci, između Bosiljeva i Zdihova, poginuo je 40-godišnji motociklist Predrag Gojković - Lima iz Karlovca.
Motociklist, pretpostavlja se, pao je s motora u jednom od zavoja, a preminuo je prije nego je na mjesto nesreće stigla hitna pomoć.

http://radio-mreznica.hr/vijesti/?v=13742
 
Uh, uvjek se potresem kad to vidim. Motor "Aprilia" izgleda za ne prepoznati. Ko zna sta se tu desilio  :misli: Ne vjerujem da je covjek na takvom motoru isao bas juriti.
 
decki su ga pokusavali spasiti umjetnim disanjem, navodno da se vratio vrlo slabi puls ali ipak nije izdrzao do dolaska hitne  :(

R.I.P.
 
bio sam jedan od deckiju koji ga je pokusavao ozivjeti do dolaska hitne,znao sam ga od prije perfektan decko,skupa smo sjedili jedan pored drugog na kavi par minuta prije saobracajke,pa mi to pogotovo pada tesko,neznam sto za reci.

Samo mogu reci pokoj ti dusi prijatelju i iskreno saucesce obitelji i znancima

:( :( :( :( :( :(

Pozdrav
 
to nije taj motor koji je na slici i nema veze sa jucerasnim dogadajem

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
To i ja gledam, baš se mislim dali je to uopče Aprilia, meni izgleda kao Yamaha FJR
 
a svi uvijek u ovakvim slucajevims iskuliraju onaj dio o neprimjerenoj brzini ?
 
crnogorac said:
a svi uvijek u ovakvim slucajevims iskuliraju onaj dio o neprimjerenoj brzini ?

DA, čak i da upadneš u rupu na sred ceste.. opet nisi prilagodio vožnju uvijetima na cesti!

RIP, čuvali te anđeli!  Daj Bože da bude posljednji za ovu sezonu...
 
pa ako vozish u ogranichenjima mozda je i zaobidjesh , spokoj dushi covjeku nije ni vazno sad se prepucavat na drugom cemo mjestu
 
nema smisla sad neke teorije postavljat sto je bilo i kako je bilo,nazalost dogodilo se to sto se dogodilo i samo on zna pravu istinu.

Zao mi je sto nismo uspjeli sa reanimacijom.

:( :( :(

 
Status
Not open for further replies.