Poginuo motorista Jušići blizu Rijeke

Status
Not open for further replies.
sad sam bio gore. dizali su motor na kamion,a on lezi pokriven. ducati monster je bio koliko mi se ucinilo iz auta onaj limited edition, nadam se da nije vlasnik Ducati trgovine poginuo.
R.I.P.
 
strašno...no commennt  :(
...navodno izgubio kontrolu zbog velike brzine,tako kažu ljudi...a i sam sam vidio da tragova kočenja nema,samo cca 20 mt struganje motorom po asvaltu pri izlazu iz zavoja, a on je udario vratom u željeznu ogredu,i na mjestu preminuo.
počivao u miru.


 
strasno, rip  :(

nego, sad na vijestima da je u opatiji jos jedan poginuo?
sto je gore, kaze mi dragi da je bio bijeli xjr i tip imao bijelu kacigu, a znam jednog (i vjerojatno jedinog) bijelog xjra i vlasnik nosi bijelu edwards replicu, rx7 arai
 
...ono sto je najvise volio odneslo ga je u nepovrat, a snovi su mu ostali neispunjeni...neka je laka zemlja nasem dragom prijatelju Reneu T.- Romulei Moto Ducati Mučići .....
R.I.P.
 
rene terčić se zvao. jucer se niko nije mogo sjetit prezimena. kazu kako je uzrok nesrece valjda prevelika brzina. jos je bilo pjeska po podu, a ni cesta u zavoju nije nesto predivna... dosta motorista je tamo palo
 
Članak iz Večernjeg lista

Poginuo na skuteru
RIJEKA-U Jušićima nedaleko od Opatije jučer u 13.45 poginuo je Rene Terčić iz Opatije (28) vozač skutera "ducata".Policija nije priopćila identitet i okolnosti nesreće,no pretpostavlja se kako je i ovog puta presudila brzina.
Uz ovaj članak stoji slika motora na podu.
 
Navodno da je još netko poginul ...nastradal...jučer u Rijeci sa bijelim xjr..dali zna netko više ???
 
Ne znam za to, ali je SRAD na M+ forumu napisao da je danas poginuo dečko iz Trogira.

P.S. Ja vam brišem postove. Znam da je početak godine i ima novih ali pročitajte pravila.
 
da je netko pao sa xjr bi se znalo..ja sam čuo samo za ducati.
a danas me je sigurno 5 ljudi pitalo koje poginuo s xjr?? svi su rekli da su to pročitali na ovom forumu. Za ubuduće molim vas da provjerite informacije prije nego ih tu stavljate!!!
 
Odzvanjaju mi u ušima njegove riječi kojima je opisivao užitak vožnje na ovom Dukcu kojim je otišao u smrt....za popizdit...laka mu zemlja.... 
 
Često prolazim tim vezanim zavojima od Spinčić do Jušić jednostavno te povuku da ih što brže prodješ , još je dio asfata obnovljen ali je na nekim mjestima  i grbav pa ga je to možda  "podilglo". 
neka mu je laka zemlja a nama  je da se zamislimo kad na s ponese
 
Status
Not open for further replies.