Poginuo na Grobniku???

Status
Not open for further replies.

mate

Administrator
Navodno djelatnik Auto Antonia pao i poginuo danas na ciljnoj ravnini. Staza je u zakupu Bridgestone-a.
 
Blokirao mu je motor na ciljnoj ravnini (neko kaže kotač, netko kaže mašina), nažalost to više nije bitno. Svi iz Splita su ga znali jer su dolazili kod njega mjenjati gume na motorima.
R.I.P.
 
Momka san zna popili smo par puta kavu u Crnca u Solinu,cesto je vozija grobnik ali prije sa Suzon,a tu hondu je uza u prijatelja nakon sta ju je razbija!
 
Zalosno kad netko ovako izgubi zivot,stvarno nije pad izgledao tako strasno.. :(..jebena je ta sudbina.
Laka mu zemlja i beskrajne ceste nebeske!
 
Neki dan Grega Sršen, jučer Vedran Bikić, oboje na pistama, oboje na ciljnim ravninama....nažalost pretužna istina.
Počivali u miru.
 
jbg. staza je sigurnija od ceste samo u jednom segmentu a, to je da nema ostatka kretenoida koji sa svojim vozilima sudjeluju u prometu auti, kamioni, traktori te raznih voda od opranih okučnica i automobila pogotovo posred zavoja... u svemu ostalom staza je opasnija jer olako povuče svakog do osobnih limita... a, nekad zbog tehničkih problema na motoru koji se itekako znaju pokazat kad se motor extremno vrti i vozi... žalosno je kad se ovakvo što desi bilo kome, momka sam zna a, prije dva dana smo bili ja prijatelj minjat gumu kod njega na novoj Suzi 1000r... kako bilo, laka mu zamlja R.I.P.
 
R.I.P.  :(

Ali ne mogu vjerovat, pa što je to sa odijelom.........jel' loše kvalitete, nije namješteno, pričvršćeno, ili je pak bila takva brzina u kombinaciji sa grobničkim asfaltom :?: :?: :?: :?:
 
Kawabiker said:
R.I.P.  :(

Ali ne mogu vjerovat, pa što je to sa odijelom.........jel' loše kvalitete, nije namješteno, pričvršćeno, ili je pak bila takva brzina u kombinaciji sa grobničkim asfaltom :?: :?: :?: :?:
ja mislim da je dvodjelno, pa je puklo na ciferslusu. ali kolko sam cuo/procitao, on je prsima lupio po volanu/kosu/rezervaru i pukla su mu pluca. prezivio bi i sa puknutim odijelom da nije kobno bubnuo...
sta sad mozemo, decka vise nema...
 
R.I.P......vozio sam iza njega u tom trenutku,razlika je bila nekih 70ak metara..izbjegao sam nalet na njegov    motor koji se vrtio i klizio po pisti za žilet..strašno...tek kad sam stao u box(odmah su nas maknuli s piste) sam skuzio što se desilo i kako je završilo...saućešće obitelji i prijateljima.....
 
Čovjeka sam nedavno upoznao u prilici kako mlađe upozorava da ne luduju po cesti, stvarno loša sreća, I STVARNO MI JE ŽAO,
R.I.P.
 
,,,R.I.P.  :(
,,, i ne mogu a da sa zadovoljstvom ne primjetim da je takvih nesretnih događaja ipak jako jako malo među članovima foruma,,vjerojatno zbog toga što svakodnevno čitamo o pogibljama i nesrečama bikera,i vjerojatno samim tim i svakim sličnim sranjem se zamislimo i otpustimo gas,,iako,,,nikad se nezna  :(
,,,misli,,misli i samo misli !!!
 
Pratim ovaj RIP topic samo zato da se nikada ne upustim u neopreznu vožnju bilo kada i bilo gdje, ali obzirom da sam sada tata, bojim se da nema smisla više uopće sjedati na dva kotača.
Bojim se one rečenice "tko još nije pao sigurne hoće" !!

UŽAS, pa kaj je već kraj sezone da je toliko ljudi stradalo.

Nek im je svima laka zemlja i sigurna cesta na onom svijetu!!!
 
Status
Not open for further replies.