poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
bmw m 5 said:
Upravo se vratih iz Jaske.... :( Jedan od najtuznijih trenutaka u mome zivotu....Toliko je bilo danas prisutno mladih ljudi....da je suze bilo tesko suzdrzati. Ja se ovim putem najsrdacnije zahvaljujem na gostoprimstvu i ljubaznosti clanovima moto kluba "jastreb"...koji su dali sve od sebe da na neki nacin "potisnemo" tu ogromnu tugu...Posebno cijenim....i nemam rijeci za Ivanovu familiju...sestru...mamu....i djevojku Katarinu...koji su u tim najtezim trenucima uspjeli naci snage za dolazak u "marittimo" bar nakon sprovoda...i osobno se svakom od nas zahvalili na nasem prisustvu i dostojnom ispracaju voljenog Ivana.....Sada mi je tek jasno od koga je Ivan "naslijedo" dobrotu...razumijevanje....i volju za pomoci onome kome je to bilo potrebno....Malo je takvih familija kao sto je familija Balic iz Jastrebarskog........Nemam rijeci...jos je sve toliko "svjeze" i puno dojmova....i neizrecive tuge..... :(

potpis  :(

stavrno divni ljudi nemam riječi više sve je rečeno...


...ali budimo svijesni da dok mi tu tugujemo, Balki osim što pazi na svoje najbliže i na sve nas, vjerojatno upravo razrađuje novu ninju 8) i vozi se po takvim prekrasnim cestama o kakvima mi možemo samo sanjati  (y)....Balki buraz vidjet ćemo se već jednog dana...dotle pazi na nas budale koji smo dolje  (y)
 
Druže Balki, ako razrađuješ novu ninju ne zaboravi da to radiš na onaj jedini pravi, metRRo način.
Vidimo se moj druže!
Vidimo se!
 
Nisam ga poznavao ali mi ga je jako žao.
Pamtim ga po postovima i upečatljivoj naranđastoj ninji u avartu.

Počivao u miru Božjem.
Iskrena sućut obitelji i svima bližnjima..
 
najljepša hvala
Balkijevim roditeljima, sestri,djevojci i najbližima
što su u ovim najtežim trenutcima i nama prišli
i rekli nam toplu riječ
koja nam je značila više od svega
i pokazala da smo i sada svi zajedno velikog srca
kao što je to bio izniman i naš Balki

to znači da će bol prerasti u hrabrost i nadu
a sjećanje neće pasti u zaborav
dok god smo svi zajedno

hvala

 
Dečki su več rekli skoro sve....... zbogom Balki....... i ne zaboravi nas !

i jedna meni draga indijanska pjesma samo za nas koji smo ostali.......


Ne stoj pokraj mojega groba i nemoj tugovati.
Ja nisam tamo; ne bih u njemu mogao spavati!

S tisuću i jednim vjetrom letim.
Ja sam poput dijamanta, blistavi sjaj snijega.
Na zrelome žitu sunčeva zraka;
Ja sam nježna kiša jesenja.

Kad se budiš u miru jutra,
ja sam uzlet ptice iz svoga gnijezda.
Tu sam! Pogledaj!
Na noćnome nebu blaga zvijezda.

Ne stoj pokraj mojega groba i nemoj plakati.
Ja nisam tamo; ja ne mogu umrijeti.
 
Zahvaljujem se svim bikerima koji su ispratili našeg prijatelja Balkja na način koji
bi i sam sigurno poželio i posebno MK Jastrebu na organizaciji okupljanju prijatelja motorista.
Hvala svima
 
Pozdravljam Vas sve motoriste,ja sam negova seka Sofija. Posebno pozdravljam one koji su jučer uspjeli doći na sprovod i poslije u marittimo. Koliko god sam se naježila kada sam čula motore kada ste dolazili, toliko mi je bilo drago što ste mu ,na njemu najljepši i najdraži mogući način, odali počast. Čim je zvršio sprovod,i moja mama i tata i ja smo stali i gledali vas sve kako odlazite kao obitelj. To prije,nažalost nismo shvaćali,ali sad vidimo da ste vi svi jedna velika obitelj i da ste povezani mnogo dublje od motorizma i vožnje.Ja sam obećala da ću ostaviti ovdje svoj broj, ako itko od vas poželi pričati o Ivanu jer ga mi svi želimo što više spominjati i to isto očekujemo od vas. Bio je predivna osoba da bi ga mogli ne spominjati. Znam da vam je šok kada vidite njegov avatar i da vam Balki odgovara,ali ovo je jedini način da ostanemo s njegovom motorističkom obitelji u kontaktu. A sad sam sigurna da me i sam on gleda i da je presretan što sam shvatila tu njegovu ljubav prema onom što je obožavao,a inače sam ga prije stalno korila" Daj se skini više s tog interneta!" Sad mi je jasno.. Ali nije prekasno dragi moji!

Neznam kako ovo funkcionira, ali bi zamolila moderatore da niti jednu poruku s foruma ne obrišu,jer mi to želimo sve sebi isprintati i uvezati da se stalno podsjećamo na vas divne ljude s kojima je bio presretan dok je uživao u životu. I kada god ste u blizini Jastrebarskog, nazovite me na 095/ 4444-403 uvijek vas imam želju vidjeti.; Adresa; Radnička cesta 14.  Ne ustručavajte se,molim Vas!
Pišite mi i na mail  [email protected]

Puno Vam hvala, i od srca vam hvala..
 
Par dana nisam bio na forumima i kada sam video naslov jednostavno sam se sledio. Nazalost licno ga nisam upoznao iako smo se par puta dogovarali. Zeleo je da upozna Komu i mene i da slusa price sa naseg putovanja iz prve ruke. Ostavio je utisak vedre i duhovite osobe koja od zivota uzima sve.
Zao mi je sto nismo iskoristili priliku da te upoznamo licno, neka ti je laka zemlja i pocivaj u miru.
 
Ja sam najvise od svega htio doc na sprovod al jednostavno me nisu pustili iz škole,cak sam iso do ravnatelja i nije me mogo pustit.
 
Sofija, svi postovi ovdje ostaju, a na ovom dijelu foruma se niti automatski ne brišu nakon nekog vremena. Ono što možeš dodatno napraviti je da u obliku slike sačuvaš sve još jednom na svom compu u slučaju da se nešto dogodi sa forumom.
 
Evo ljudi sad kad sam malo odmorio od svega da i ja napišem par riječi!

Kao prvo htio bi se svima zahvaliti na dolasku i na tome što ste izrazili svoje žaljenje te svojim dolaskom uveličali ispraćaj našeg prijatelja.
Posebno nam je drago zbog toga što smo pružali obitelji podršku u ovim teškim trenucima a isto tako i što nas je njegova obitelj prihvatila kao prijatelje, jer to je ono što smo mu i bili!

I što reći za kraj, nadam se da ćemo se uskoro vidjeti ponovo ali u nekim boljim okolnostima, jer izgubiti jednog prijatelja ne da je dovoljno nego puno puno previše!!!!!!!!!!!!


Balki počevao nam u miru i nadamo se da je u raju i da se zalaže za nas koji smo ostali na cestama koje su njega samoga stajale života    :(
 
Balki said:
Pozdravljam Vas sve motoriste,ja sam negova seka Sofija. Posebno pozdravljam one koji su jučer uspjeli doći na sprovod i poslije u marittimo. Koliko god sam se naježila kada sam čula motore kada ste dolazili, toliko mi je bilo drago što ste mu ,na njemu najljepši i najdraži mogući način, odali počast. Čim je zvršio sprovod,i moja mama i tata i ja smo stali i gledali vas sve kako odlazite kao obitelj. To prije,nažalost nismo shvaćali,ali sad vidimo da ste vi svi jedna velika obitelj i da ste povezani mnogo dublje od motorizma i vožnje.Ja sam obećala da ću ostaviti ovdje svoj broj, ako itko od vas poželi pričati o Ivanu jer ga mi svi želimo što više spominjati i to isto očekujemo od vas. Bio je predivna osoba da bi ga mogli ne spominjati. Znam da vam je šok kada vidite njegov avatar i da vam Balki odgovara,ali ovo je jedini način da ostanemo s njegovom motorističkom obitelji u kontaktu. A sad sam sigurna da me i sam on gleda i da je presretan što sam shvatila tu njegovu ljubav prema onom što je obožavao,a inače sam ga prije stalno korila" Daj se skini više s tog interneta!" Sad mi je jasno.. Ali nije prekasno dragi moji!

Neznam kako ovo funkcionira, ali bi zamolila moderatore da niti jednu poruku s foruma ne obrišu,jer mi to želimo sve sebi isprintati i uvezati da se stalno podsjećamo na vas divne ljude s kojima je bio presretan dok je uživao u životu. I kada god ste u blizini Jastrebarskog, nazovite me na 095/ 4444-403 uvijek vas imam želju vidjeti.; Adresa; Radnička cesta 14.  Ne ustručavajte se,molim Vas!
Pišite mi i na mail  [email protected]

Puno Vam hvala, i od srca vam hvala..
Racunaj na nas...Sofija.....ja sam jos pun dojmova...i tresao sam se cijelu noc.....neznam odakle vam snaga....tvoj tuzni...ali iskreni pogled...cvrsti zagrljaj tvoje majke....suzne okice Katarine....ali ipak smogli ste snage...i dosli u Marittimo.....ja sam se osjecao kao da sam brata izgubio...a vi da ste mi familija....zracite tolikom dobrotom...toplinom....gostoljubivoscu...a nadasve razumom......i znaj...da prvom prilikom kada me put nanese prema Zagrebu.....Evo mene kod vas u Jaski....stvorila se jedna neraskidiva nit...izmedu vas...i mene(a vjerojatno i drugih)....nastojati cu za svoga zivota tu nit jacati..njegovati..i cuvati ljubomnorno u srcu svom.....BALKI....ZNAM DA ME CUJES......HVALA TI PRIJATELJU....jer tek sada mi je jasno......da drugaciji nisi mogao biti...okruzen ovako divnim ljudima kao sto je tvoja familija...i djevojka Katarina...........Sa puno ljubavi i postovanja.......Goran(bmw m5)..!!!!!
 
Na žalost, nisam te upoznao. Ali sve je ovdje već rečeno. Mogu samo skupiti sve te riječi i rečenici, spojiti ih, i vjerojatno neće biti dovoljno jake.

Uživaj tamo negdje...
 
Status
Not open for further replies.