poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
Evo danas sam mu bio ponovno na grobu, odnio svijeću, vidio sam da je već puno ljudi bilo i svijeće gore za njega, vrlo tužno ali s druge strane po broju svijeća vidi se da je stalno okružen prijateljima i to me tješi i vjerujem da je i njemu tamo negdje drago zbog toga...
 
ako budem prolazio tuda u subotu
donijet ću svijeću iz Pule
samo zato što mu se zajednička šetnja mojim gradom svidjela
a to je tako malo u odnosu na cijeli život
tako malo a opet dovoljno
da ja prođem ponovno

nek zna da i Pula misli na njega
i da ga ne zaboravlja
ne samo ja, nego i moji bližnji kojima pričam o Balkiju
 
liberty said:
ako budem prolazio tuda u subotu
donijet ću svijeću iz Pule
samo zato što mu se zajednička šetnja mojim gradom svidjela
nek zna da i Pula misli na njega
i da ga ne zaboravlja

Molim te ako mozes u moje ime odnijet jedan cvjet ili svijecu tamo ako budes isao posto nisam u mogucnosti otici tamo a iskreno nisam decka poznavao al kada sam vidio njegove postove i sve sto je ovdje receno u temi zbilja neam rijeci zasuzile su mi oci kada sam procitao poruku od njegove sestre i njegovim prijatelja.

Posto sam i ja iz pule slobodno mi javi da ti dam lovu ,nije mi uopce tesko i zao mi je sto nemogu doc tamo, nazalost najgore je to sto shvatis da je netko tako predobra dusa dobra osoba koliko sam skuzio iz svih postova , tek kada ga izgubis shvatis koga i sto si zbilja izgubio.

moja najdublja sucut obitelji Balkia od mene i moje cijele obitelji !
ripdz1.gif


ps. super su slike sto ih stavljate svak cast ! i super je onaj filmic sto je kolega smontirao ! lijepe uspomene
 
ja sam seki mu na mail poslala neke slikice koje sam imala i ona je zamolila bilo tko ako ima slika njegovih da joj se posalju...
 
:( Užasno mi je žao što je tako mlad čovjek izgubio ono najvrednije-život.Nisam ga poznavao,ali kad znam da je forumaš i da smo svi povremeno ili čak svakodnevno u istoj situaciji kakvoj je bio i on putujući na Grobnik,iskreno žalim za njim i upućujem iskrenu sućut onima koji jako pate.Počivaj u miru,mladi prijatelju...
 
Nedavno smo se dopisivali i imam još njegove privatne poruke. Tek sad sam vidio da ga više nema, trenutno sam se naježio. Ne mogu vjerovati. Laka ti Hrvatska zemlja, prijatelju.
 
laka mu zemlja,strašno je to ,prestrašno
 
R.I.P.

Najiskrenija sucut obitelji i curi
 
R.I.P.
Moja najiskrenija sucut obitelji i djevojci...
Nisam ga poznavao, ali procitavsi u suzama ovih 11 stranica  sve govori o njemu...
 
Život izjednačuje sve ljude - a smrt otkriva one istaknute!

svi ovi postovi to i dokazuju !
Da si bas takav bio i ostao!

Prava smrt i nije to.Mislin da ljudi umiru tek kad ih svi zaborave!
To se kod Tebe zasigurno nece desit.
Nisan Te poznavala ,ali Kolega,
da Bog da panem utoma ako slazem kad recem da mi oci ne zasuzise
citajuci o Tebi i Tvojim prijateljima!

Povezuje nas 'samo' ljubav prema motorima,ali ljubav je ljubav,
nista drugo nista trece; i po njoj se evo usudjujem zvati Te Bratom!

Pocivaj u miru Bozjem Brate i nek laka Ti je zemlja

 
nisam osobno poznavao Balkia, ali znam da je bio često u Crikvenici.
Kad je kupio ninju došo je kod moje cure u kafić na piće i sjećam se da mi je rekla da je bio sretan ko malo dijete, sav izvan sebe!
R.I.P.
 
Stvarno tuga i zalost velika u srcima ljudi koji su ga znali a i u nama koji smo ga poznavali samo priko formua....joj boze ima li krja toj igri oduzimanja mladih zivota u vrime dok pocinju ziviti svoj san????
pocivaj u miru 
 
nemogu verovati kada sam ovu temu video na jednim sajtu mislo sam da to nije istina i odma da proverim na ovaj sajt kad ono istna ,nemogu da verujem jos sam u soku.
poslednj pozdrav mom narandzastom bratu neka ti je laka zemlja i andjeli cuvaju bio je moje je godiste , on mi je pomagao i slao brojeve telefona firmi u hrvackoji koje imaju zelenog zeca,posto nisam nasao uzeo sam narandzastog zeca uz njegovu pomoc sam se odlucio za tu boju
 
Danas smo bili zapaliti svijeću i oprostiti se od našeg prijatelja jer nismo bili u mogućnosti ispratiti ga u Utorak.....
što više reći.......Balki,najiskrenije,žao nam je što više nikada nećemo biti u prilici počastiti te našim koktelima i uživati u tvojem prisustvu ali zauvijek češ ostati u našim srcima.......
...veliki pozdrav od tvojih barmena......i neka ti je laka Hrvatska zemlja.
 
Status
Not open for further replies.