poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
Počivao u miru.
 
Ne, ne i ne... pa nije moguce....  :(

Moderatori sori, znamo pravila ali jednostavno svi smo ga dobro znali pa se ne mozemo suzdrzati da nesto ne kazemo...


Ali ljudi jeste sigurni da je informacija provjerena, da se nije netko zaletio i prenaglio sa informacijama.. Pa nije moguce...
 
Tommee said:
Ne, ne i ne... pa nije moguce....  :(

Moderatori sori, znamo pravila ali jednostavno svi smo ga dobro znali pa se ne mozemo suzdrzati da nesto ne kazemo...


Ali ljudi jeste sigurni da je informacija provjerena, da se nije netko zaletio i prenaglio sa informacijama.. Pa nije moguce...
nažalost je
 
Pocivao u miru
 
puno smo komunicirali, upoznali se nažalost nismo, izgleda da ni nećemo, Balki, počivao u miru
 
Icek said:
Ajme to je onaj dečko sa naranđastom ninjom, puno smo chatali na Zec topicu...  :(

Malo mi je knedla sad u grlu, ovo me zbilja zaprepastilo. Sezona nije ni krenula...

Može netko reći što se to točno dogodilo.

Molim vas čuvajte se svi

Ja prosto ne vjerujem kako je ljudski život krhak...  :(

Dragi momak, nisam te znao, ali nek ti je mirna zemlja. Jednog dana ćemo se svi gore sresti

R.I.P
 
Isuse, nadao sam se da nije Balki s narandjastom Kawom, kolega s faxa (zadnji semestar) dragi decko, zafrkavali se proslu subotu,

o Boze.

pozdrav prijetlju.

:cry:
 
Pocivao u Miru Bozijem

ripex9.gif
ripex9.gif


a jucer je bio tu snama na forumu....  :shock: O moj Boze...
ripex9.gif


predpostavljam da je to ovaj njegov profil:

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=5514
 
Ja ne mogu doći sebi :(

Vidjeli smo se u Jaski u nedjelju, čuli smo se u srijedu kad sam mu javljao sretnu vijest, pa u petak navečer te sam mu i danas u 12.25 poslao zadnji sms.

Možda ni ne zavrijeđujem pisati o mom prijatelju Balkiju, mom imenjaku.
Dvaput smo se uživo sreli, više puta telefonski pričali, jako puno puta se dopisivali putem foruma.

Strašno mi je teško :(
Nedostaje mi.

Zašto meni sad ne može netko javiti lijepu vijest kao što je on samnom u srijedu podijelio sreću.
Zašto na sms mi nitko ne može odgovoriti.

Zadnji razgovor u živo, prije nego smo si mahnuli u Jaski i kad smo oba ušli svako u svoj auto - imao sam osjećaj kao da se poznamo.
Pozvao si me i kod sebe drugi put.
bio si nenametljiv, vedar i pristojan, kao i uvijek.

Jednako tako je i sa članovima foruma Zecom13, Hrvojem, BMW m5 i Malagutijem.
svi su mi dragi i zato ih na svojstven način volim.

Da mi suze ne teku lagao bi
a najgore mi je što 2 kotača nam donose i sreću i tugu.
U mom srcu nema mjesta sad za sreću.

Žao mi je Balki što te više nema i što te ne mogu nazvati
da si bar sad tu i da se smijemo
tako si bio sretan kad smo se šetali Pulom
a sad ću te moći sresti samo na jednome mjestu
to je nepravedno jer previše boli  :(
ne želim te se sjećati nego te čuti :(

boli me i nek se nitko ne usudi obrisati ovaj post
zbog Balkija, molim Vas!!!

UVEČAJTE OVU SLIKU JER JA NE ZNAM (birtija/kategorija 3: metrro raceri -3 strana)

Tri prijatelja:

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=dlattach;topic=90153.0;attach=131600;image
 
...

Ako je neprimjereno odmah micem...
 
liberty said:
UVEČAJTE OVU SLIKU JER JA NE ZNAM

evo neda PS vise a da ne postane uzasno

http://aycu15.webshots.com/image/50734/2000049956669118265_rs.jpg

i

http://aycu11.webshots.com/image/49010/2000023994747819888_rs.jpg

a sorry ljudi sto pitam a odakle je on bio ?!??!


 
Totalno nevjerovatno  :( :(

Gledam njegov profil i zadnja aktivnost na forumu jučer u 22:18....
Nisam ga upoznao, no činio se kao ozbiljan i normalan dečko. Tek 23  :( :( ... život je stvarno sranje.

R.I.P
 
Nas prvi susret u Rovinju.....Balki prijatelju dragi...dok god budem zivio....zivjeti ces i ti....u meni...kao draga i neizbrisiva uspomena na sve one lijepe rijeci....planove....zelje....koje ce ostati samo jedna ogromna praznina.... Bio si i vise od covjeka...prijatelja....osjetio sam to cim sam te prvi puta upoznao...i stisnuo ti ruku...iskren...spontan...uvijek spreman pomoci....Do ponovnog susreta...ovo nije zbogom...ovo je samo "dovidenja"...
 
je Jaska
 
Status
Not open for further replies.