poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.

bmw m 5

Active member
Dobio sam obavijest da je danas smrtno nastradao nas clan(i moj dobar prijatelj) "BALKI"...javljeno mi je da je on sa jos dvojicom isao na grobnik...i da je pao....i nedugo zatim...na putu ka  bolnici i preminuo. Prijatelju dragi....nismo stigli napraviti ono sto smo toliko zeljeli napraviti ovoga ljeta....od svega toga ostala je samo nasa zajednicka slika iz naseg prvog susreta u Rovinju......i u mome srcu vjecna tuga...suze....i nevjerica da te vise nema......Pocivaj u miru...prijatelju dragi.....Ostaces meni  sjecanju kao draga..vedra....i iskrena osoba....Nemam vise rijeci......
 
Balki, forumski kolega i moj poznaniče na kratko.
Imao sam te cast samo jednom upoznati i pricati s tobom, ali iz tih par sati upoznavanja mi je bilo dovoljno da mi sjekira tuge prosla kroz srce kada sam cuo uzasnu vijest. Počivaj u miru prijatelju, neka ti je lak počinak.
 
  • Like
Reactions: VR46
ostadoh bez teksta kad sam procitao... jeza me prosla ... ineca nemam obicaj ovdje pisati ali ono sokiralo me jer covjeka sam upoznao i nekoliko puta sa njim popio cugu..kako je tek onima koji su ga dobro poznavali  :(
 
u kurac i ja sam ćuo nešto al sam se nadao da je neki zajeb neki...konj mater...nemrem vjerovat...ma steram sve u kurac...javim ak kaj saznam
 
a micek mali.........  :(  :tears:

jebemu, žao mi je..... RIP.....
 
znači ipak je na žalost istina u koju nisam htio povjerovati kad su mi javili  :( :( :(

upoznali smo se ove godine i dogovarali smo se kako ćemo se voziti kad zatopli ali na žalost sudbina nije tako htjela  :( :( :( :( :(

jednostavno nemrem vjerovati  :(

RIP
 
Balki prijatelju, nismo se dugo poznavali, ali i to što sam te znao vidio sam koliko dobrote ima u tebi i kakav si čovjek, nažalost nećemo više zajedno na vožnju i druženje sa ostalima koje smo toliko volili, ali vozit ćeš snama u našim srcima i zauvijek ostati draga osoba i veliki prijatelj... Počivao u miru prijatelju...
 
Ajme to je onaj dečko sa naranđastom ninjom, puno smo chatali na Zec topicu...  :(
Godinu i po stariji od mene...  :(

Malo mi je knedla sad u grlu, ovo me zbilja zaprepastilo. Sezona nije ni krenula...

Može netko reći što se to točno dogodilo.

Molim vas čuvajte se svi

Ja prosto ne vjerujem kako je ljudski život krhak...  :(

Dragi momak, nisam te znao, ali nek ti je mirna zemlja. Jednog dana ćemo se svi gore sresti
 
Strašno..neznam što drugo reći..strašno :no:

RIP
 
Ne mogu vjerovati. Ja sam išao do Grobnika i vodio sam razbijenu narandžastu kawu 6R, al ne mogu vjerovati da je poginuo i da je to bio on. To se dogodilo nešto prije Gornje Dobre, koliko poznam taj kraj. Divan dečko, imao sam ga čast upoznati i popiti piće sa njim.

Neka ti je laka hrvatska zemlja, počivao u miru Božjem!
 
Upoznali se na Grobniku..... komunicirali na forumu....

Laka mu zemlja i slobodni nebeski putevi ...
 
Status
Not open for further replies.