poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
Drug Balki mi je ostao u sjećanju kao jedna nevjerojatno odmjerena osoba. U svakom razgovoru, u svakoj prilici, svakoj temi imao je mjeru. Nikada nije tupio i pilao niti o čemu. Rijetki ljudi mogu predstavljati tako odmjereno, ugodno, zabavno, zanimljivo, pametno, a s druge strane nenametljivo društvo kakvo je predstavljao drug Balki. Pravi drug. Imao sam u životu još jednog takvog prijatelja, ali on je također puno prerano otišao negdje tamo gdje je Balki. Izgleda da netko tko upravlja svemirom i našim životima ima velike planove s takvim velikim ljudima kada ih uzima k sebi. Samo me to tiješi pred činjenicom da među nama ne hoda više takav čovjek kakav je bio moj drug.
 
malo mi je glupo pričat o nekome koga nisam poznava osobno ali kad sam ovo prvi pročita suze su mi jednostavno navrnule na oči i nisam se moga suzdržat, stari moj pazi na nas dok se jednog dana ne sastanemo na nekom mjestu...
 
probudio sam se
a volio bi da se i Balki probudi
teško mi je

jučer sam slao poruke prijateljima ovdje na forumu
bila je 1 manje
to je puno, previše
jer je bila za Balkija
 
Moja sućut obitelji i prijateljima, počivao u miru :(
 
Inače ne čitam ovu temu jer previše je smrti ionako oko nas, ali uvijek je grozno kad je netko iz užeg kruga. Strava. Jučer gledam prijatelja kako se razbija s motorom. Nedavno susjed jedva preživio pad s motora. Sad vidim ovo. I tako dalje i tako dalje u nedogled....

Molit ću za njega, jer treba moliti za mrtve, kako bi jednog dana mogli voziti motor gdje nema ovakvih vijesti i gdje nema smrti. Tko može razumjeti neka razumije.
 
liberty said:
"Iako dan kasnim
nisam zaboravio
a već je prošlo 5 godina
meni kao da je bilo jučer

za to vrijeme puno se toga dogodilo
i dobroga i lošega
jer kažu život ide dalje
ali moramo te se sjetiti i poštovati Te
jer tvoj život je prerano stao

pa zato koristim ovu priliku
da Te se sjetim na glas
i da kažem Tebi i Tvojima
da i tvoj život ide dalje i da te i dalje puno volimo

da smo bar imali više vremena
ali u biti šta je vrijeme kad je i ono prolazno
no ostaje vječnost
jer si Ti tu sa nama

jer smo sjedili na Verudeli i u Jaski i bezbrižno časkali
jer smo se smijali ovdje na forumu
i bili si podrška moj Prijatelju

puno toga dobroga je iza nas
puno toga dobrog će još doći kad se sretnemo jednoga dana! "
 
LIBERTY WROTE:

Balki,
13 godina...13 travanja je prošlo...
točno se sjećam gdje sam bio kad su mi javili što se dogodilo...
znaš, sjedili smo u bircu u Jaski na uglu, terasa, ne znam kako se zove
grupa motorista je prolazila, jedan prekrasan xjr s yoshimurom, i i među njima jedan mladac na xtx-u. zastao je i ti si mu prišao i rekao mu...polako, samo polako, kao da si mu sugerirao da pazi na sebe
on je onako nehajno dao do znanja da pazi, nadajući se dobrom điru, ne razmišljajući o opasnostima...
bio si vedar, neopterećen...i ona tvoja predivna narančasta ninja...onako metro:), tako smo se tada zezali...
i baš taj dan si krenuo na Grobnik, meni bilo žao da ne mogu doći zbog proslave u obitelji, dan, baš taj dan sam ti poslao sms...nisam ni slutio...kao ni onaj mladac valjda nisam znao da je to moguće....strašno, ali ipak je moguće...urezalo mi se u sjećanje, vidjeli smo se tek par puta...meni je to bilo svemirski, tvoja pozitiva, umjerena zezancija, nenametljivost....sezona je bila n vratima...bio je prekrasan sunčan dan...13 travanja je prošlo...sjetim se ja često...ne možeš to izbrisati, vrijeme ide ali sjetim se...neki bi rekli bilo je davno, bilo je i drugih...je, ali oni moraju brinuti i sjećati se za svoje, a ja za svoje - Tebe...još te čuvam u mislima i znam da si tu siguran i da sigurno nižeš zavoj za zavojem i da je sve ok...čuvaj i ti mene, Hvala Ti
 
Status
Not open for further replies.