Pohvaljujem...

Status
Not open for further replies.

lb

Active member
... uklanjanje tema "Hrvatska danas" i "Aktualno".  (y)
Ono je stvarno postalo sramotno...  :no: :no:
 
ej alo to su bile Dedine teme  :mrgreen: :mrgreen:
 
da samo znaš koliko je tjesna odluka vrhovnog štaba bila... :mrgreen:  razni lobiji su pritiskali sa pečenim volovima i punim kuvertama  :LOL:
 
ghostiću jesi omastio brkove a  :mrgreen:
ratni profiteru  :jesus: :LOL:
 
čovjek mora preživjeti ... :LOL:

prva lekcija u politici.

brini se u se i za se.
kada sumnjaš,uzmi još.
ne pitaj
ne sumnjaj
kod admina je sušara uvijek punija
moderiranje caruje dok ima mesa

:mrgreen:
 
dannyghost said:
čovjek mora preživjeti ... :LOL:

prva lekcija u politici.

brini se u se i za se.
kada sumnjaš,uzmi još.
ne pitaj
ne sumnjaj
kod admina je sušara uvijek punija
moderiranje caruje dok ima mesa

:mrgreen:
ne brini se ti za to previše  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
danijel044 said:
Još da netko obriše temu o Bmw RR  ili bar počisti od smeća koje mučki provokatori pišu... (y)

slažem se,ali gdje početi,kad svatko počne odmah braniti svoje postove, a premijer Mate je demokratičan vladar ovijeh valova
 
dannyghost said:
slažem se,ali gdje početi,kad svatko počne odmah braniti svoje postove, a premijer Mate je demokratičan vladar ovijeh valova

Nemoj ni čistit, zašto gubiti vrijeme, samo ih upozori da je to bilo to i da od sad na dalje baniraš.
 
dannyghost said:
slažem se,ali gdje početi,kad svatko počne odmah braniti svoje postove, a premijer Mate je demokratičan vladar ovijeh valova
opa, kritika je pala  :D

Mateeeeeeeee, jesi čuo šta ovaj veli  :golubcici: :mrgreen:
 
Kažu oni meni i puno gore stvari u podforumu za osoblje, valjda jer Banditu nemaju muda. :mrgreen:
 
Čuj i malom djetetu je jasno...tko se u toj temi pojavljuje čisto radi pljuvanja...

jedno je zajefrkancija...drugo izdrkavanje.... :palacdolje:


Ako tema nemre ostat čista sa bar 50% korisnih postova briši ju...ono je postalo gore  nego da otvoriš  spojiš temu o  ducati i alfa romeo
 
mate said:
Kažu oni meni i puno gore stvari u podforumu za osoblje, valjda jer Banditu nemaju muda. :mrgreen:
mogu si mislit  :mrgreen: ..al dobro je imat različite klase admina, svakom po nešto jel  :wink:
 
danijel044 said:
Čuj i malom djetetu je jasno...tko se u toj temi pojavljuje čisto radi pljuvanja...

jedno je zajefrkancija...drugo izdrkavanje.... :palacdolje:


Ako tema nemre ostat čista sa bar 50% korisnih postova briši ju...ono je postalo gore  nego da otvoriš  spojiš temu o  ducati i alfa romeo
šta tu ima loše  :LOL:
 
Phobocaster said:
opa, kritika je pala  :D

Mateeeeeeeee, jesi čuo šta ovaj veli  :golubcici: :mrgreen:

tužibabo  :jesus:

mate said:
Kažu oni meni i puno gore stvari u podforumu za osoblje, valjda jer Banditu nemaju muda. :mrgreen:

to je zato kaj oni drži superapsolutnu kategoriju (a i podmićuje bogatije) , a ti si ipak poluteška,  :mrgreen:

 
mate said:
Kažu oni meni i puno gore stvari u podforumu za osoblje, valjda jer Banditu nemaju muda. :mrgreen:
Zato jer znaju da za svaku riječ koju izgovore, a meni se ne sviđa - plaćaju platu mješanog mesa :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.