POKAZI SVOJ POCKET???

Jel ima ko kakvu preporuku za kupnju novog?
 
velika je cjena , mi smo našeg platili 1000kn prije cca mjesec dana  novoga u dučanu isti model samo je bio crveno bjeli , ima ti ih i u zelini tip koji ih prodaje na hreliču . to su noviji modeli samo su mu stajali vani pa su šerafi već požutili . isto nam ih je nudio po 1000kn.
 
emma said:
velika je cjena , mi smo našeg platili 1000kn prije cca mjesec dana  novoga u dučanu isti model samo je bio crveno bjeli , ima ti ih i u zelini tip koji ih prodaje na hreliču . to su noviji modeli samo su mu stajali vani pa su šerafi već požutili . isto nam ih je nudio po 1000kn.

u kojem dućanu?
 
e sad neznam adresu ni kako se dućan zove, ali znam kako ga nači. trebaš iči od zg po autocesti prema varaždinu i skineš se prije naplatnih na svetoj heleni prema zelini . kad dođeš na cestu prema zelini nakon cca 2 km sa desne strane je dučan sa auto djelovima nemreš ga fulat jer je jedini a i vani mu je parkiran žuti  kombi sa naljepnicama mini bajka i qvadova .
 
Izgleda mi kao da sad ne možeš u potpunosti podići nogar, ali to sad i nema neke veze pošto se motorić nemože nagnut...

ovaj malac na zadnjoj slici ga je već preraso  :mrgreen:
 
evo bike-a moje Mie...jedan dan sjela je na strinin kawić i vidio sam taj sjaj u očima...okretanje ručice gasa...plač kad su je nakon pol sata htjeli skinuti s motora...rekao sam to je to,nebu meni nečakinju nitko zezal....za božić dobila je svog kawića,klonirali smo strininog (y)
 
:LOL: :LOL: :LOL:

odlično  (y)
 
Phobocaster said:
Izgleda mi kao da sad ne možeš u potpunosti podići nogar, ali to sad i nema neke veze pošto se motorić nemože nagnut...

je :mrgreen: nisam skužil kad sam stavljal pomoćne tu nogaru, ali sad svejedno ne dođe do zemlje pa ne smeta.
 
samo pripazi na klince kad se voze tako jer nećeš vjerovati, prevrne se kao od šale...
 
ma pazim ali teško da će se prevrnuti jer voze samo ravno, i to u leru - a ja ih guram :mrgreen:
 
Phobocaster said:
ovaj malac na zadnjoj slici ga je već preraso  :mrgreen:
             
Kažeš prerastao.Što bi rekao da vidiš mene na mom.( u temi Nova pista kod Zadra)Nema tu godina koje te mogu zaustaviti. :LOL: :LOL: :LOL:
 
barba said:
             
Kažeš prerastao.Što bi rekao da vidiš mene na mom.( u temi Nova pista kod Zadra)Nema tu godina koje te mogu zaustaviti. :LOL: :LOL: :LOL:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,173600.msg2711668.html#msg2711668  :yikes:

(y) (y) (y)
 
Evo moja nova pila:

bajk001.jpg
 
Evo i mojeg originalnog KTM-a..cca 9ks idealno za zajebanciju po snjegu.. :wink: Ak bi bil dobar kupac bi ga i prodal...buduci da je kompletno renoviran dajem i garanciju od godinu dana :D