Poklanjam: GP Racer 120/70 i 190/55

kiki.o

Well-known member
Pozdrav,

Na GO sam pa pospremam garažu. Uglavnom imam doma dvije gume, pa ih poklanjam ako će kome dobro doć

1) prednja GP Racer , 120/70, u Medium smjesi. Bila na motoru, kad sam prodao motor, ostala mi. DOT 3310. U dobrom stanju, ako će neko ić na grobnik i sl, bolje da ide s njom nego da se zajebava sa cestovnim gumama.

2) zadnja GP Racer 190/55, u Medium smjesi. Bila na motoru jedan dan grobnika i cca 100-200km po cesti. DOT 0515.  Sredina ko nova, bokova ima, ali mislim da nema  za još cijeli dan Grobnika, eventualno ako se okrene...

Pozdrav , Kiki




 

Attachments

  • prednja-2.jpg
    prednja-2.jpg
    140.7 KB · Views: 112
  • prednja-1.jpg
    prednja-1.jpg
    135.2 KB · Views: 131
  • zadnja-1.jpg
    zadnja-1.jpg
    141.7 KB · Views: 133
Ili ne razumijem sarkazam(bit će da sam se rano digo jutros) ili ne kužim što je pjesnik htio reć....  :misli:
 
pjesnik je htio reći da kvariš njegov oglas gdje trži gume za otpad po cijeni kojoj možeš kupit novi set :)
 
Matek said:
pjesnik je htio reći da kvariš njegov oglas gdje trži gume za otpad po cijeni kojoj možeš kupit novi set :)
skoro pa si pogodio..
'oćeš da ti poklonim te gume za otpad, da i ti probaš šta je guma.. :jesus:
a ti meni prodaj novi set za tu paru.. (y)
 
kaj se odma pališ na guranje :)

dišel je pocket tak da ih nemam na kaj stavit..... a i znam ja kaje superlepak guma nemaš straha....
a i brat bratu soma kuna je set diabla onaj socijalni za nas seljake.... za cestu... :)