Pokretno postolje za motor

evo iz louisa :



link na katalog:

 
ma evo ja nikidan u garaži, zakrcao ju nekim stvarima i trebam motor okrenut za izać vanka...a nigdi mista za manevriranje...
a ništa, motor na bočni nogar i vrti ga u mistu...da to triban često radit, ovo pokretno postolje bi bilo ok. ima puno skupljih i beskorisnijih stvari od 40 eura...
 
Meni ovo stvarno treba. Prilaz garazi je na skroz laganoj nizbrdici, kad gledas gotovo neprimjetno ali ipak pravi problem kad moras krme od 250 kila izgurati vani u rikverc. Jos uz to parkiram auto pred garazu i pomaknem ga u stranu tek toliko da mogu motor izvesti bez da svaki put izvozim auto. Ovako ga sad navezem na ovo cudo, okrenem u mjestu i izvezem vani. Imam ovaj na koji se motor podigne na centralni stender, ali vidim da ga ljudi koriste i tako da navezu straznji kotac na njega ako nemaju centralni stender. Zgodna stvar totalno.
 
ovaj pokretni za centralni nogar je ok ako je nogar dobar...
meni nije original, nego SW, malo je povišen, trebam bogami dobar zalet za dignut ga.
još ga ovo postolje malo podigne, bilo bi pizdarija, razbija bi ili postolje ili motor hahahah
 
ovaj pokretni za centralni nogar je ok ako je nogar dobar...
meni nije original, nego SW, malo je povišen, trebam bogami dobar zalet za dignut ga.
još ga ovo postolje malo podigne, bilo bi pizdarija, razbija bi ili postolje ili motor hahahah
I ja ovaj svoj moram tocno namjestiti da bih ga mogao podici na ovo cudo, ali je kod mene problem ovaj komad na koji stanes nogom da podignes motor. Jednostavno su glupo ovo konstruirali i smeta kad se podize na ovu platformu ako se ne postavi u tocno odredjeni polozaj.
 

Attachments

  • Unbenannt.JPG
    Unbenannt.JPG
    45.5 KB · Views: 0
Rothewald bike mover.jpg

Ovo je najbolja stvar za micanje/okretanje motora po garaži. Imam taj mover već 8 godina i zlata vrijedi! Istina, 2015 g. je koštao 40-tak Eura...
 
Ja sam si pored toga napravil jedan mali ..15x15cm na 4 kotačiča za pod nogaru (nemam centralni nogar ).. tak da stavim taj veliki pod zadnji kotač a mali pod nogar i skoro pa jednom rukom ga okrenem u garaži.
 
Meni je dosta dug prilaz garaži (cca 25 m) i nizbrdica je,jednostavno uvozim motor u rikverc i pusačao 😎