POL Rijeka - iskustva

googy gxsr

Member
Pozdrav!
Nisam našao na forumu ništa vezano za ovu firmu.
Zanima me POL firma u Rijeci koja se bavi tapeciranjem. Sviđaju mi se njihovi radovi sa sajta, al volio bih čuti i mišljenja i iskustva onih koji su koristili njihove usluge. Kakve su cijene, kvaliteta izrade, rokovi izrade,dali zamjenjuju spužvu sjedišta i naravno koja slika sjedala. Znam da ima i drugih firmi koje se bave tapecirungom ali ova mi je najbliža.
 
Ja mislim da sam tamo radio sic, preko puta Tomića ako je to to, ne znam ako je mjenjao spužvu valjda je, 600 kuna, jako brzo je bilo gotovo, možda 2-3 dana ili tako nešto.
 
tamo sam bio pitat za pretapicirat suvozački sic, uz mjenjanje spužve i zajebancije da ga proširi, rekao je okvirno 700kn, MKD na Marinićima se nije htio ni bavit sa time, jer da je previše posla, a ostaje ti pitat još SKD u Matuljima.
O kvaliteti rada ti ne mogu puno pomoći jer sam na kraju kupio sic modela prije i montirao, pa sad imam 2 suvozačka sica, ali da nisam vjerojatno bi išao kod njih ili bi još zvao SKD.
 
MKD SKD a jesu našli ime jbt, SKD bolje da se koristi dobri stari naziv Krušvar, on je odličan.
 
jes jes, na Krušvara sam mislio, a ovo gore sam zajebo, nije MKD nego MKM tapeciranje.
 
Nikako da okačim slike sica. Evo rezultat iz firme POL d.o.o. Rijeka prezadovoljan 700kn. Ljudi fleksibilni i iskusni.
 

Attachments

  • FB_IMG_1589922230264.jpg
    FB_IMG_1589922230264.jpg
    38.5 KB · Views: 43