Polaris 850

Eni

Member
Pozdrav svima. Imam par pitanja, a di bolje nego na forumu tražit pomoć.  :mrgreen:

Radi se o quadu sa slike. Prodavač traži 3000€(još nismo o cijeni ali ide to dole).
Koliko realno vrijedi ovakav primjerak?
Na talijanskim je papirima(ima sve spremno za homologaciju)
S njim ide dodatni set novih guma s felgama.
Vlasnik je penzioner koji ga je koristio za vući brod na traileru.
Nemam nekog iskustva s quadovima pa ako netko ima sličnog/istog zanima me na što obratit pozornost, koje su mane itd...
Također, ako je netko uvozio ili zna više o tome... Bilo koja info je dobro došla.
 
Migracija foruma maknula sliku.
 

Attachments

  • IMG_20200527_075038.jpg
    IMG_20200527_075038.jpg
    175.6 KB · Views: 114
Kažeš da nemaš nekog iskustva s quadovima pa možda ne bi bilo loše razmislit/raspravit za što ti uopće treba quad.
Da se razumijemo, nemam ni ja nekog iskustva ali vozio sam Polaris 800 (i to je ujedno najjači quad koji sam probao) i realno nakon par metara ti je jasno da je to fuc** radni stroj. Ako ne misliš s njime teglit neke terete čisto sumnjam da ti treba.
 
Ja bih najprije rekao da je to terensko vozilo. 4x4 i ja velik hod amortizera. Ako je uscuvan, cijena je sitnica.
 
"treba" mi za điranje po otoku. Ima lijepih vidikovaca i dosta bijelih puteva po Pašmanu i Ugljanu pa da se mogu sa ženom vozat, a da ne hebem auto. A i poslužio bi možda u firmi za dovoz materijala na teže dostupna gradilišta.
Vlasnik(70ogodišnjak) je prvi vlasnik i dovezao ga je iz Italije da s njim vuče brod na traileru. Zadnjih dvije godine mu stoji i prodaje ga jer mu ne treba.
 
Ne ne. Tog ima previše u mom selu. Neću se isticati. Ovaj fridom edišn će me stavit čak iznad lokalnih vozača golfcvagena
 
Kupljen. Vuče dobro. Po cesti se neda vozit. Po terenu odličan
 
  • Like
Reactions: MIK0
Homologacija...
Kažu stručnjaci to je L6 kategorija. (n)
 
Iiiii evo nas... Prodaje se. Ljeto je bilo zanimljivo. Ispunio sam si dugogodišnju želju posjedovanja quada. Jedva nekako bi ugurao koju vožnju u radni tjedan. Većinu vremena stoji.
Promijenio sam mu križeve kardana, dio električne instalacije, nove gume(cst ancla), diskove i pločice.
Cijena... 3500€. Kad je bal... :D