policija i motoristi zajedno- Porečki part 1.

High 46

Active member
subota 04.04. u trajanju od 10-13 sati u remontu u Poreču (salon Renault i Dacia) održat će se akcija u cilju poboljšanja sigurnosti motorista na cestama....

npr. moći će se besplatno provjeriti kočnice i ostalo na motociklima .....skuteri će moći provijeriti da li su teh. ispravni , bit će i policija sa promo i edukativnim materijalima itd itd itd

biti će i štand RPM Yamaha Poreč sa izloženom nekolicinom motocikala i skutera kao i oprema za motocikle te serviser koji će nuditi besplatne savjete glede održavanja motora.

osobno mišljenje je da nije na odmet proći i vidjeti a ne samo tarlahati kako nas vozači automobila,autobusa,kamiona i sl. ne poštuju i ne doživljavaju

P.S. moderatori ako misle da nije ovo ispravno mjesto za objavu neka prebace  (y)
 
Bravo, ne znam sta drugo reci. Korisna akcija bez straha od represije.

(y)
 
Kada misle tako nesto organizirati u Zagrebu??? Prije par dana bila je akcija na motoriste i mopediste i ispravni vozaci i motori dobili su za nagradu USB stick!!!!  (y)
 
Odlicna akcija i nadam se da ce dati dobre rezultate!  (y)

samo se toplo NADAM da ce se i policija ukljucit nakon te akcije u preventivnu kontrolu i sankcioniranje pocinitelja prekrsaja koji mogu biti kobni kako za motoriste tako i za druga sudionike u prometu jer iz osobnog iskustva policija na  tom podrucju (kao i u velikoj vecini dijelova ljepe nase) ne cini nista po tom pitanju (sem kontrole brzine) dok se ne desi neka nesreca!!  :palacdolje:

Oni mogu ali im se neda! :wink:

 
pošto je kiša "malo" poremetila samu akciju  :x policija je predložila da bi sliču takvu akciju napravili negdije iza uskrsa

obavijestiti će preko tiska i radio postaja kako bi se više ljudi odazvalo na akciju....

sama akcija je bila dobro izvedena sa njihove strane....moglo se pogledati par dobrih spotova  :shock: i isto tako fotografija koje nisu nikoga ostavile ravnodušnim...mada je moje osobno mišljenje da nama koji smo na motorima takve akcije da,jesu potrebne ali treba utjecati više na vozače automobila koji izgleda još nisu svijesni da je zagrijalo i da se pojavljuje svaki dan sve više motora na prometnicama
 
svaka rijec hvale za akciju.

kaj se tice vozaca automobila..možda neki spotovi s tragicnim posljedicama stradavanja motociklista pa na TV ubacit, koji plakat po gradu i naravno, vece policijske intervencije tj. sto veci broj zaustavljanja (auta) i prilikom svakog napomenuti da je pocela moto sezona i neka pripaze, možda i pokazat koju sliku itd..bojim se da drugog nacina nema.
 
sismis said:
svaka rijec hvale za akciju.

kaj se tice vozaca automobila..možda neki spotovi s tragicnim posljedicama stradavanja motociklista pa na TV ubacit, koji plakat po gradu i naravno, vece policijske intervencije tj. sto veci broj zaustavljanja (auta) i prilikom svakog napomenuti da je pocela moto sezona i neka pripaze, možda i pokazat koju sliku itd..bojim se da drugog nacina nema.
gle,radio sam na hitnoj i vidio dosta situacija svakakvih.....ali isto tako ti mogu reći da me neki od njihovih spotova nisu ostavili ravnodušnim
 
High 46 said:
gle,radio sam na hitnoj i vidio dosta situacija svakakvih.....ali isto tako ti mogu reći da me neki od njihovih spotova nisu ostavili ravnodušnim

samo lud covijek moze ostat ravnodusan na takve stvari!  :wink:

svakako bi trebalo vise ovakvih akcija i apel da se takve reklamne kampanje pustaju i na televiziji!!  (y) imalo bi reakciju sigurno!
a oni koji misle da je to prestrasno za tv neka se zapitaju da li bi radije svijest sirili na takav nacin (ucili na tudjim greskama) ili bi radje NEDAJ BOZE gledali svoj spot (nedaj Boze djece svoje) kao izvjestaj prometne policije.