pomoč, el ko poznaje ili zna išta o ovom motoru????

Status
Not open for further replies.
PATKA  :mrgreen:
Neaktivan oglas koji stoji vec misec dana!
Taj motor s toliko opreme za tu cijenu,aloooo??  :LOL:
Na zadnjoj sliki ti se najbolje vidi kako motor izgleda  :jesus:
 
Full Yoshimura, opletena crijeva, sportski filter.... zvuči mi kao "ready to race". Zavisi koliko je od ovih 35000 km staza...
 
Zašto bi bila patka?? Ja sam prošle godine svoj k5 1000 prodao za 43000kn....sa 10 000km..s tim da sam puuno opreme skinuo dolje,a vidi koliko je još ostalo na njemu...sa original rezervoarom i full akrapovićem.
 
Ak ćemo tako onda je to još i dosta love, lick koji živi blizu mene je lani prodao k7 u originalnom stanju, prvi vlasnik, doslovce nikad na podu, i motor ne vjerujem da je imao više od 10 tkm jer ga zadnje dvije godine nije ni regao, za 5500 eura, s time da nije prodavao pošto poto..
Takva je situacija na tržištu..
 
evo sazno neke bitne stvari o motoru, trebali smo mjenjat ,uz moju nadoplatu, ali su dečkiči ove zime mjenjali antifriz te su natočili al ga pumpa nije povukla, zašteko termostat, što je i normalno na niskim temp. tak da im je motor zakuho kak bi se reklo, te je ošla brtva glave. to je minimalna šteta, e sad ako nije dobila glava po p..... tak da nezna ni sam više. Dosta mi je šarafanja poslje svake trgovine
 
Status
Not open for further replies.