Pomoć HAK-a na cesti u slučaju kvara

FFBikerSar

Well-known member
Pozz svima,

2017. je bila tema tu na forumu "Članstvo u HAK-u ne vrijedi više za motore". Ja sam nedavno drugim povodom razgovarao sa direktorom našeg BiH kluba BIHAMK, i upitao ga i za ovo - on mi reče da u slučaju kvara u Hrvatskoj mogu normalno računati na pomoć HAK-a, tj. da nema potrebe da uzimam Euro asistenciju preko neke osiguravajuće kuće.

Zna li se kakva je trenutno situacija sa HAK-om???


decf583671604b163d3349df5a730a47.jpg
 
Last edited:
Mislim da po novom imaš opciju i za motore. Meni uskoro ističe članstvo u HAKu, pa su mi poslali ponudu u kojoj vidim da mogu i motori.
Jedino mi ne odgovara što želim pomoć za auto u Europi, ali tu nije uključena pomoć za motore, već je to druga opcija.

Prošle godine sam imao frku na autocesti na povratku s mora. Motor mi se gasio u vožnji. Nazovem HAK da vidim koje su mi opcije, kad je rekao cijenu prijevoza, usro sam se. Mislim se, popravit ću ga sam. Nisam se usudio ući u Sv. Rok s takvim motorom. Na kraju je bio problem s kill switchem, žice su se jedva dodirivale, pa se zato gasio.
 
kakav kvar na motorima...koji se to kvare...pa ja Stromom idem di god mogu ,mozak na pašu...od 2010...vozim Stromove...prodani i danas voze,samo ulje mjenjaj redovno i to e to...
 
kakav kvar na motorima...koji se to kvare...pa ja Stromom idem di god mogu ,mozak na pašu...od 2010...vozim Stromove...prodani i danas voze,samo ulje mjenjaj redovno i to e to...
Kupi neki talijanski motor tj motor sa dušom pa ćeš vidjeti 🙄
 
  • Haha
Reactions: Paf
Svaki stane prije ili kasnije, novi ispod čekića rjeđe nego neki izraubani 20-godišnjak, ali opet nikad ne znaš. Prdne bobina ili regler i već si u problemu.
 
Sava asistencija,premium opcija,mislim da je cca 200kn na policu...prst u uho...frendu riknuo motor u italiji,prijevoz u hr,nocenje u hotelu,povratak po motor iz hrbu it,sve mu bilo pokriveno
 
  • Love
  • Like
Reactions: neven and Paf
...ja uzmem ovu,zbog daljih putovanja,ima i osnovna,koja je dovoljna za hr
 
Platio u Generali 70kn ,vuca do 100km. Kako ne idem van,dovoljno mi je. Nekom ću ga uvaliti u dvoriste 😁😁
 
Izbjegavajte HAK u širokom luku. Sinoć sam imao saobračajku na moru, sklonih auto i pođoh kući da se smirim od šoka. Dan poslije zovem hak da me odšlepa u Zagreb na što oni kažu da nemam pravo na šlep jer sam imao sudar dan prije!! Član dam od 2010. , vele da to negdje piše u ugovoru. Pitam se što da sam završio ,nedaj bože, u bolnici, jesam li sa operacijskog stola trebao tražiti mobitel da nazovem hak jer sutra je novi dan i moje članstvo ne pokriva ništa. Bježim kod drugih
 
odo u Savu...ja sa njima nikad nemam problema...i auto i motor,godinama registriram kod njih...
 
  • Like
Reactions: BreakM
Sorry, kako HAK zna kad je vozilo točno u kvaru?
Ako pitaju, slaže im se.

Mi smo zvali 30 min. Nakon problema, došao za 1h i šlepao nas 50 km.