Pomoć kod kupovine novog/rabljenog motora i savjeti mladim vozačima

Ja imam 183 i 90 kg i sjeo na 07 imam osicaj da strsim ka jarbol van motora a ispod mene da je samo sidalo, ruzan osicaj a sjeo jendom na borneta 2007 god ispod tebe je stroj. Takoder sjeo na neosportscafe i uzas malesno a predivan mi je iljadarka taman a skupa i rega i sve
 
dobro vece cijenjeno drustvo.
ako bi mi netko mogao dati kakav savjet o ovom motoru
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-mt-07-tracer-689-cm3-oglas-30325825
jel vrijedan tih para?
meni se osobno svida.
pozdravio bih svaki komentar
 
mislio sam ako netko zna na sta bi trebao obratit paznju ili tako nesto slicno,mozda kakva pikanterija o tom tipu motora.
maloprije sam procitao o problemima sa nekakvim sarafom.
u svako slucaju hvala na komentaru
 
padreto said:
mislio sam ako netko zna na sta bi trebao obratit paznju ili tako nesto slicno,mozda kakva pikanterija o tom tipu motora.
maloprije sam procitao o problemima sa nekakvim sarafom.
u svako slucaju hvala na komentaru
onda čim ga uzmeš skineš šarafe i nema problema sa njima
 
Pozdrav, jel se dobivaju popusti ako placas gotovinom novi motor u nekom centru u Hrvatskoj (Honda Yamaha ili KTM) i koliko posto ili koliko kuna spuste cca? Jel ta cijena fiksna ili se da pregovarati kao s autima. Hvala svima

PS dragi admin je bloka temu pa onda mozda tu dobijem odgovor.
 
Big G said:
Pozdrav, jel se dobivaju popusti ako placas gotovinom novi motor u nekom centru u Hrvatskoj (Honda Yamaha ili KTM) i koliko posto ili koliko kuna spuste cca? Jel ta cijena fiksna ili se da pregovarati kao s autima. Hvala svima

PS dragi admin je bloka temu pa onda mozda tu dobijem odgovor.
ne, njih nije briga kako placas..ustvari im je draze da platis na racun, da nemaju zajebancije s cashom..mozes dogovorit jedino sta od opreme, ako si sposoban pregovarat..ili mujte servis, i sl.
 
LALA3 said:
ne, njih nije briga kako placas..ustvari im je draze da platis na racun, da nemaju zajebancije s cashom..mozes dogovorit jedino sta od opreme, ako si sposoban pregovarat..ili mujte servis, i sl.
Vani ti čak znaju dignit cijenu za cash
 
stranac_u_noci said:
Koliko sam shvatio prijatelja, 700 dolara košta više u Texasu ako ćeš cashom platit
Da...svi svakako savjetuju dogovaranje cijene unaprijed, tj da ne spominješ način plaćanja (ako planiraš u gotovini) dok ne dogovorite cijenu
 
Big G said:
Pozdrav, jel se dobivaju popusti ako placas gotovinom novi motor u nekom centru u Hrvatskoj (Honda Yamaha ili KTM) i koliko posto ili koliko kuna spuste cca? Jel ta cijena fiksna ili se da pregovarati kao s autima. Hvala svima

PS dragi admin je bloka temu pa onda mozda tu dobijem odgovor.

Znam da je cijena u ZG i npr ZD novog kawasakija bila par tkn razlike. A sve isto. Tako da prvo vidi gdje želiš novi, a onda odi tamo i vidi šta se može izvuć, nisam nikad kupovao novi pa da znam koliko mogu dati popusta, sumnjam da mogu dat na poklon nešto od opreme, eventualno neki popust ako bi uzimo odma uz novi motor
 
Big G said:
Pozdrav, jel se dobivaju popusti ako placas gotovinom novi motor u nekom centru u Hrvatskoj (Honda Yamaha ili KTM) i koliko posto ili koliko kuna spuste cca? Jel ta cijena fiksna ili se da pregovarati kao s autima. Hvala svima

PS dragi admin je bloka temu pa onda mozda tu dobijem odgovor.
Ja sam imao popust na kupnju sve opreme od 20%, u prvoj godini od kupnje motora.
LS moto Yamaha RI.
 
Zaboravio sam pitat, kod fazera ili diversiona, pruža li ikakvu zaštitu od vjetra taj njihov vjetrobran? Da li puše u prsa, vrat ili glavu ako se vozi brže?

Također, kakva je potrošnja, svako koliko kilometara treba krcat gorivo?

Hvala.
 
Sto se tice FZ6 najmanja potrosnj sto sam uspio je 4.8 a najveca 10 litara. Prosjek tanka ti je oko 200-230 km otprilike a najvise sto sam ja uspio 300 km ali van grada.
 
Pozdrav svima, dali se može kupiti rabljeni motor bez vozačke dozvole ?

Hvala
 
deadknight88 said:
Pozdrav svima, dali se može kupiti rabljeni motor bez vozačke dozvole ?

Hvala
Naravno da ga možeš kupit,samo ga ne smiješ voziti jer riskiraš kaznu ak te zaustave.
 
ZP1993 said:
Naravno da ga možeš kupit,samo ga ne smiješ voziti jer riskiraš kaznu ak te zaustave.

Hvala, to za voznju znam hehe  :) ma pitao sam se vise  to zbog prometne dali moze motor moze biti na moje ime ako nemam još vozačku.