Pomoc : kontakt bravica

Fikret

New member
frend ima apriliu pegaso stradu, kupljenu 2009 godine. Prije mjesec dana mu se na bravici za paljenje takorec izvukla jedna zicica koja je ocito kontakt i motor pali, ne pali, radi, ne radi. Uspjeli smo u jednom servisu to pokrpat al ocito nije dugo trajalo, pa eto nama opet bravice nazad. Uglavnom motor se da upalit bez kljuca, radi bez kljuca i sve kaj nebi trebalo. Mene sad zanima dali je netko imao slicnih problema i kak se uspije zicica "odlemit" ?

thanks
 
isti problem imam na stradi, jedan put smo lemili, i opet izašlo vani, sad ću opet probati lemiti, ali bi trebalo mijenjati bravu koja je 1100kn, pa ti vidi
 
Ovaj problem se opisivao u generalnoj temi o Stradi, čak imaju slike i uputstva kako rješiti problem pa probajte potražiti.
 
Uglavnom jucer dosli do servisa, naravno 1100kn je smece, al najbolja je fora da je krepala metar dana nakon kaj je istekla garancija.
Lemilo se i ovo al ocito je sad otislo skroz do kraja van, samo mi nije jasno kaj nisu onda rekli ljudima da je to greska pa da zamjene, fakin ciganluk na svakom koraku. Da ne govorim da se ceka 2 tjedna jel nema toga u Hrv, za poludit

Ak neko zna samo nek linka stranu di nekaj o tome pise

Hvala
 
jebo servis od aprilije :palacdolje:

imaš jedan servis u podsusedu koji će ti sigurno riješiti ili barem pomoći oko problema (y) (y)
 
tutankamon said:
jebo servis od aprilije :palacdolje:

imaš jedan servis u podsusedu koji će ti sigurno riješiti ili barem pomoći oko problema (y) (y)

Van garancije uopće nemaš kaj za razmišljat.....
U ZG-u je sad sigurno  jedan od najboljih meštara za apriliu tako da pozicija generalno ipak nije loša za vozače tih talijanskih drloga :mrgreen:
 
thanks boyz

sve nasao, zovemo ovaj servis

ma i ja se jezim od MotaMonda i slicnih lopina, a kaj je najgore nisu ni tak strucni. (iz mog iskustva govorim)

jos jednom thx
 
Poznata Pegasova boljka. Prekratke žice od brave.
To je sve u temi popraćeno sa puno teksta i slika kako se rješava, kao što je rekao MA-Zvone.
A ako je nekom teško preletiti temu neka da 1100kn.

P.S. Na mobu sam, nisam vidio da je dan odgovor, brišem post kad dođem doma.