pomoc oko dizne

Proxy

Member
rijec je o aprilii sr50 2000.g.(suzuki) gore je leo vince zx,karburator je serijski. koju diznu stavit gore?
 
Proxy said:
rijec je o aprilii sr50 2000.g.(suzuki) gore je leo vince zx,karburator je serijski. koju diznu stavit gore?
Zašto misliš da je problem u dizni? Imaš li kit uopće ili je serijski cilindar u pitanju? Možda su problem oprugice kvačila
 
nEkoć sam i ja mislio...samo daj broj dizne! tutnem diznu i sve riješeno..e pa braco neide ti to tako......
Pogledaj si sviječicu kakve je boje??? pregledaj oprugice kvačila uz ZX si ih dobio,valjčiće....
 
Faber said:
nEkoć sam i ja mislio...samo daj broj dizne! tutnem diznu i sve riješeno..e pa braco neide ti to tako......
Pogledaj si sviječicu kakve je boje??? pregledaj oprugice kvačila uz ZX si ih dobio,valjčiće....
pa trebo je dobit i valjčiće i federe to promjeni i na alspuhu skini na ulazu onaj ljevak što je piknut gore ak nisi skinijo
 
ma sve je serijala,auspuh je odblokiran,valjcici koji dolaze sa zx-om su preteski...sve je promjenjeno i federi kuplunga.. svjecica je nova,al dobro,moze i ona bit losa..problem je u tome sto u servisu gdje sam ja radio sada nema nikog, pa nemogu otici cackat po skuteru tamo...a mislim da previse benzina dobiva..jer sam za probu stavio vecu diznu,a diznu koja je bila sam zagubio...a ne sjecam se koja j ebila gore jer prosli put kad je slagan skut nisam ja cackao po karburatoru... al svejedno vam hvala.... (y)
 
A koja je trenutno gore dizna ?
Jer gore 12.5 frgic ?