Pomoc oko trazenja fara

bobang

New member
Zamolio bih sve forumase ako mogu da mi pomognu da nadjem far za suzuki gsx600f ili gsx750f od 1998 pa nadalje. Trazio sam na ebay_u i nigde ga nema, trazio sam ga i na nekoliko sajtova polovnih delova u nemackoj ali ga nema. Mislio sam, kako ovaj nas sajt ima mnogo clanova da ce neko negde na internetu da nadje ovo sto trazim.
Puno pozdrava i hvala.
 
Hvala na pomoci ali na Nemackom sajtu nema za suzuki gsx 600f ali noviji tip od 1998 pa nadalje. A nema ga ni na US ima jedan u UK ali neznam da li salju u recimo nemacku, jer kod nas u Srbiju tesko da ce neko nesto da posalje. Evo i slike kako treba da izgleda.
Pozdrav
 
http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-GSX600F-HEADLIGHT-BRAND-NEW-UNFITTED_W0QQitemZ350290561409QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item518ef1c981


posalji mu poruku i pitaj ga zeli li poslat...
 
Pokusao sam da se registrujem na ebay i jos nisam dobio nikakvu poruku na email. Da li postoji mogucnost da se iz druge zemlje registrujemo na ebay.uk ili to oni ne dozvoljavaju.
 
registriraj se na ebay.com i sa tim se moze logirat na bilo koji ebay na svijetu  :wink:
 
Juce sam poslao zahtev za registraciju na ebay i do danas mi nije stiglo nista na email. kada sam pokusao da ponovo izvrsim registraciju prijavljuje mi da sa tog emaila vec upucen zahtev. Znao sam da nas niko ne j...
Ako moze neko od vas da posalje jedan email (neko ko ima nalog na ebayu) a da napise moj email za odgovor
[email protected]
POZ...
 
Dok sam ja stigao da se organizujem far otisao. Ima li jos negde da se nadju delovi osim na EBAY.
Pozdrav