Pomoc pri izboru bubreznjaka... Thanks!

Oggi

New member
Ajde pomozite please, vozim skuter, uskoro treba da mi stigne jakna ali hocu da uzmem i pojas, ako jakna ima protektore da li da kupujem pojas sa kornjacom ili obican??? vidim da su i velike razlike u ceni izmedju pojasa razlicitih firmi, jel znaci tu ako je neka poznatija firma ili je manje,vise svejedno??? E da, jel ima ovaj pojas sa kornjacom neke mane-npr manje je udoban ispod jakne jer ako nema dodacu jos 10eur pa cu kupiti njega... Hvala svima
 
Ako nadjes IXS Foam Belt, on ti jer sasvom dovoljan za scoot. Veoma zahvalan i trajan. Samo nisam siguran da se jos proizvodi.

Ja svoj prodajem uz scoot, ali ako si zainteresiran, mozemo se dogovoriti. Iako nije higijenski.
 
Niti ne razmišljaj o običnom bubrežnjaku, već samo onom s zaštitom za cijelu kičmu jer dolazi ljeto i poželjet ćeš biti faca i vozit se bez jakne, a i bit će vruće pa je najbolje da si u svakom trenutku zaštićen što bolje. Neš požalt.
 
Bap 2000/8-9 8- 89€ a 9- 97€

Wave Back Protector 124€ al se nade i jeftinije.
 
Bap 2000/8-9 je stariji model, posle njega je izaso Wave Back Protector koji je prozracniji i puno ugodniji za nosit. a u motorradu na testiranju su dobro prosli. i jedan i drugi su dobri, mozda mala razlika u komforu i malo veca u cijeni. ja osobno Bap 2000/9 koristim i zadovoljan sam. dobio ga u louisu preko frenda s nekim popustom za 75€.
 
Meni se isto bap2000 sviđa, čini mi se dosta jeftiniji od wavea...samo sad nemam love ni za hranu, išao sam registrat motor i umjesto 1200 osiguranje sam platio 2000 kuna :(