Pomoć (propala mi je kočnica na peugeotu speed fightu2)

D

New member
Propala mi je zadnja kočnica na skuteru pregledavao sam ulje a ima ulja  šta bi to moglo biti??? :misli:
 
jeli voziš na zadnje? vjerovatno ti je uša zrak u sistem
 
odzrači kočnice.pitaj mehaničare da ti objasne postupak jer nas nebuš niš skužil.
 
to su kociona klijesta marke "AJP".....spanjolsko smece.....Tesko ces to odzraciti....isto sranje kao na italjetu formula 50..................Jedina varijanata ti je da nabavis vakumsku pumpicu "mitivac"....ili da kociona klijesta okrenes tako da saraf za odzracivanje bude dolje....A ostalo je bez ulja jer su ti zadnje pakne vjerovatno pri kraju...a nivo ulja je bio nizak...tada i najmanji pomak motora uzrokuje da gornja pumpa potegne zrak
 
kao i uvijek, druže BieMdablJU, govoriš potpuno točno ...

jebena katastrofa je za odzračiti zadnju kočnicu na tom SF II .... i taman kad pomisliš da je to to , razočaraš se još jednom ...  :LOL:
 
strasilo said:
kao i uvijek, druže BieMdablJU, govoriš potpuno točno ...

jebena katastrofa je za odzračiti zadnju kočnicu na tom SF II .... i taman kad pomisliš da je to to , razočaraš se još jednom ...  :LOL:
hvala kolega....... :mrgreen: Znas i sam sta je sve potrebno raditi da bi se rucka "dobila".....neznam gdje je fora ali....ako nemas strpljenja i saku apaurina kraj sebe....bolje pusti.... :LOL:
 
bmw m 5 said:
hvala kolega....... :mrgreen: Znas i sam sta je sve potrebno raditi da bi se rucka "dobila".....neznam gdje je fora ali....ako nemas strpljenja i saku apaurina kraj sebe....bolje pusti.... :LOL:

dok nisam skužio foru, stvarno sam poželio apaurin ...  :LOL:
 
dečki ja sam probo ozračiti i opet ništa al ne kužim kad motor stoji na mjestu kočnica se napumpa i koči,ali kad ga upalim i npr.odguram dva tri metra ona propadne do kraja :misli:
 
D said:
dečki ja sam probo ozračiti i opet ništa al ne kužim kad motor stoji na mjestu kočnica se napumpa i koči,ali kad ga upalim i npr.odguram dva tri metra ona propadne do kraja :misli:

ništa čudno ...  :mrgreen:

a da ti uz sve to nije i diska malo udaren ili iskrivljen ....  :misli: ....  :misli: