pomoc sa kacigon

mario15

New member
imam nolan N83 sa kojom i nisam bas zadovoljan,odnosno previse mi zvizdi i nakon 20tak min voznje me pocne tuc u celo i to me previse smeta.Shvatia san da san triba uzest mozda broj vecu medutim kad sam prova tu vecu istog modela pre velika mi je.Sad trazim novu a kako svaki od trgovac svoga konja hvali,molim vas za pomoc.Voljam san dati max 3000kn,a do tad se vozim sa jetericom sto i nije preugodno.
ps-uvex i ixs ne bi.
 
Probaj SHARK :twisted: istina da sam vozil najjači model,cca 5000 kn ali i oni jeftiniji nisu loši kolko sam testirao:) Udobno unutrašnjost, lagana, antifog vizir,tiha.....


Ili Schubert S1...kažu da je kaciga mrak, kao najtiša kaciga koju su napravili..možda jedini minus što je malo teža...1500g :(
 
LiQuId said:
Probaj SHARK :twisted: istina da sam vozil najjači model,cca 5000 kn ali i oni jeftiniji nisu loši kolko sam testirao:) Udobno unutrašnjost, lagana, antifog vizir,tiha.....


Ili Schubert S1...kažu da je kaciga mrak, kao najtiša kaciga koju su napravili..možda jedini minus što je malo teža...1500g :(
da i ja sam najvise rezmislja o SHARKu,ali di u st kupit te kacige a i na pitanje jednom nasem zastupniku jedne firme o sharku rekli su mi da nije losa al da dobra njihova doje 2500 a onda da mi je bolje dodat jos700tinjak kn i kupit SHOEI???Ima li u tome istine?
 
Trenutno sada imam Shoei XR900 i zadovoljan sam :!: :D ...ali prema Sharku RSR nije ni do "koljena"..ok istina posve je drugi cjenovni razred.

Gle najbolje ti je,da isprobaš obadvije pa se onda odlučiš. Svaki bolji prodavač če ti dati kacigu na test :!:
 
u splitu ih nema! gleda san neke cijene u sloveniji i mogu ti reće da su relativno povoljne (3000 jebena!!!). za tri i po soma u st možeš u pribudića sa popustom riješit suomy spec 1r (replika). danas sam je na glavi ima i mogu ti reć da je kaciga mrak.
 
Suomy spec 1 i gun wind su dobre kacige, samo su malo bučnije(od shark RSR-a)...nebuš fulal.
 
Za casco trebaš dati 3500- pa na više i nećeš pogriješiti! :!:
 
Kupis li SHOEI sigurno neces pogrijesiti vec 5g nosim razne modele SHOEI kagica i najbolje,su mada sad nosim AGV
 
shark kacige imaš kupit u trogiru u moto-game. a pogledat modele možeš na www.promotis.hr
 
HJC - zaista odličan odnos cijena-kvaliteta, navodno ta ista tvornica radi za SHOEI
 
Eto ja zahvaljujem svima na pomoci i prijedlozima,uzeja san SHARKovu kacigu i zasada san i vise nego zadovoljan.Takoder u jednom od postova pise da ce svaki dobar diler dat kacigu na provu i to stvarno stoji jer kako uopce znat da nan pase ako je ne nosimo dok vozimo za sta je i u stvari kupujemo.Medutim cak ni ovu nisan moga na takav nacin provat vec san je kupija i nadan se da mi se nece sa njom dogodit ka i sa nolan-kon.Nije li 2500kn pa nadalje ipak malo previse za dat za nesto sto ti nakon 50tak KM mozda nece odgovarati???Ja mislin da je!Neznan kako to funkcionira u ostalin djelovima HR,ali ovde ne funkcionira definitivno.
Eto jos jednom hvala svima
 
ako si nedavno kupia kacigu to je relativno normalno dok se malo ne pripaše na tvoju glavu koja je po svemu sudeći malo conkulasta a ako želiš uzeti kacigu najbolji omjer dobivenog i uloženog ti je FM, posjedovao sam razne a ovu sam platio 1300kn i u rangu je sa svim drugim od 3000kn nego smo mi ljudi skeptićni ćin je nešto jeftino nevalja a
kaciga je jeftinija u splitu nego u italiji jer je picilo generalni uvoznik
otiđi na fm-ove stranice pa vidi da su kacige mrak te udovoljavaju raznim europskim standardima