pomoć(speedfight2)oko paljenja

D

New member
ovako zanima me počeo me skuter zezat neče da upali provjerio sam sve živo i sve je u redu kako bi trebalo i da bude i sad jedan prijatelj mi je reko da probad odvinut svječicu i malo goriva unutra nasiat  što sam i učinio i skuter zapali bez problema sad me zanima šta bi to moglo bit :misli:
 
znači kad odšerafim svječicu i nasipam malo goriva unutra skuter zapali  a ovako neče
 
to znači da ne dobivaš goriva u motor.

pumpa goriva ili fergazer ako je fergač onda je opna pukla i netjera gorivo kroz fergu.
 
mrcina said:
to znači da ne dobivaš goriva u motor.

pumpa goriva ili fergazer ako je fergač onda je opna pukla i netjera gorivo kroz fergu.
nema speedfight pumpu goriva....a karburator nema nikakvu membranu....nemoj covjeka plasiti bez veze... :(
 
a neče i ovak i onak  npr upalim ga na taj način i prevezem se malo i ugasim i onda upali vjerovatno dok je još topal al ako odstoji malo  ista priča neče
 
a ovo mi je jasno da ne dobiva goriva  jer kad nasipam goriva al malo samo na špricu i stavim svječicu bez probleme zapali neznam šta me zeza sad to?? :misli:
 
Koliko ima predenih km skut? Promjeni svjecicu, zracni filter, moguce i da su karike dale svoje. :neznam:
 
31000 u 3 godine :D sve je na njemu original dijelovi ništa nije dirano po mašini mjenjo samo rolice remen i ulje u njemu
 
i filter mislim tak da bi trebalo to malo pregledat a odvest ču ga na servis neda mi se zezat s time
 
D said:
i filter mislim tak da bi trebalo to malo pregledat a odvest ču ga na servis neda mi se zezat s time
620 kuna....i paliti ce opet kao zmaj....Zajebava ga elektricni cok....na njima je to mana.... :(