pomoć

madmax

New member
Ma zna li netko neki servis gdje bi mogo nabavit polovne supermoto obruče, ajmo ljudi pomagajte
 
rocky said:
pa jesi li to ti marko?


Je ja sam, tija sam to odavno napravit, i onda uleti neka xt supermoto iz Križevaca(koliko je samo ljudi palo da je ono ktm) i marko odluči napokon uložit koju kunu i napraviti to :D .Gledan onaj motor i pitam se koliko si volje ima za ono napravit.

ja idem na foqqy-evu najeftiniju varijantu , zadnji obruč naprid , iza kupit obruč i dva para žbica
 
e ova varijanta mi nikada nije pala na pamet. vidi se da je foggy stvarno razradil sve varijante gotovo do savršenstva, naravno dok nije sve zajebo i nabavil neku R-kantu :twisted: ak se ne varam. nego morat ću se raspitati, mislim da ima neki tip u zelini pokraj zagreba koji radi baš te obruće i nije uopće skup. to ću ti javiti ako saznam. a kažem ti kada stavim up side down vilice motor će samo rijetki znalci prepoznati, naravno ovo šta je kod tebe nije kompletan motor jer bočne plastike koje sam također sam napravio od poliestera stoje kod mene doma i nestrpljivo čekaju da budu ugrađene. e sad sam se sjetio, nazovi broj 042 351 905 to ti je broj od moto lovca u varaždinu, traži roberta ili dalibora, objasni im što ti treba i dečki će ti riješiti tu felgu ili felge.

inače poslao sam ti danas poruku na mob pa mi nisi ništa javio. da li si provjerio cdi i regler i da li su u redu? daj mi javi na mob porukom.
 
fala ti stari na ovome, ma mobitel sam stuka, nazovem te sutra oko podne ili ja ili big boss za ovog tvog ktm-a
 
izlgeda da svi na godišnjem. jebiga u ponediljak.
ko čeka dočeka :D :D