Ponovo "u sedlu"

mve said:
Ponovo u „Sedlu“

Nisam dugo tu, na forumu, štoviše vrlo kratko, nisam ni blizu literarnog izričaja i mašte kao neki ovdje čije uratke u slobodno vrijeme čitam u jednom dahu, ali… probati ću napisati svoju priču, ili kako sam se nakon dugo vremena ponovo našao na dva kotača…

Krenuo sam kao i svi, tamo negdje 1984. te kada je prijatelj od svog starog dobio Pony express – ono malo čudo, križanac bicikla i motora , kojega si teral na benzin kada je bilo kinte a na pedale kada smo ga krali iz garaže da bi se vozili. Nije išao brže od malo ozbiljnijeg trčanja, više je stajao nego vozio ali bil je „motor“ hahaha

Malo po malo projahali smo na ( opet njegovom ) Tori motorčeku sa kotačima od tački, pa preko neumrlih automatica, APN-ovaca 15 tica i 17-tica i čega sve ne cijeli kvart, okolicu i malo dalje. Skrivali smo se od tada još Milicije, tu i tamo dobili od njih koju odgojnu preko ušiju, a i od mojih staraca ( da su me tada vidjeli , vjerojatno bi tadašnja Đorđićeva bila godišnji prema onom što me čekalo). Sa vremenom smo i malo odrasli i tam negdje oko napunjene 15-te , frend i ja smo skupili sve moguće ušteđevine i kupili si MZ-a 250… .....


Zašto sam ovo napisao – neznam, vjerojatno ću ići nekima na živce jer drobim neku kliše priču, ali ovo je topic za priče, pa sam ispričao mali dio svoje.

Sorry na tipfelerima i na malo slenga, nije ponavljam, ni blizu pričama ljudi ovdje ali je moje i iz duše…

:LOL:  :LOL:
Da...to je taj početak.  (y)  I vrijeme i sve... (y)
Jedino što si ja nisam uspio priuštiti taj MZ (meni je bio san ETZ 251). Nego sam slinio za frendovim.

A ovdje ne vjerujem da ćeš nekom ići na živce. Tu bi trebala biti ekipa koja voli iste stvari i koji kuži o čemu pričaš.  (y)

I još jednom, super i sretno...dobra zabava.
 
Ja ih pustim Nek jurcaju. A MZ - prvi je bil neki predpotopni  kaj je imal svjetlo sa tankom u komadu, onda je dosel 251, ali kužimo se. Tnx svima za komentare i čitanje
 
Super Jura said:
Šteta što si imao tako dugu "rupu", ali je potpuno razumljivo. Najs (y)

Možda bi bila malo kraća ali je došla svadba pa klinke 1 i 2 pa dok nisu malo narasle i tak.....

Ali nemoći sa frendom jako zadrmalo..
 
Ma to je čest put kroz život. I ja kada sam dobio djecu, pa do njihove 4-5 godine...isto je bilo jako malo.
Ali sam imao genijalnu ekipu koja je to razumjela i pomagala mi da kroz to prođem čim lakše.
I meni je tu poginuo najbolji frend, od djetinjstva, ali smo nekako nastavili dalje.
Sada mi i ti neki frendovi imaju malu djecu pa pauziraju. Ali, doći će to na svoje.  (y)

Nego, tu na forumu ima uzrećica: ''Ako nema slike, nije se ni dogodilo...'' , pa zato Đoni --- slike, slike.  (y)
 
Moja je rupa duga 20g. i da vozio sam frendovog MZ-a. Ma mislio sam da je to motorčina.
A nakon godinu dvije sjeo sam na Gileru NGR 250.
Fijuuuuu to je bila druga galaksija.
 
Dobra priča,volim pročitat takve priče o tome kak su ljudi počinjali vozit motore.

mve said:
Ja ih pustim Nek jurcaju. A MZ - prvi je bil neki predpotopni  kaj je imal svjetlo sa tankom u komadu, onda je dosel 251, ali kužimo se. Tnx svima za komentare i čitanje
Jel možda MZ ES (MZ Televizor)?
10620642_713768018703505_2081897594222847048_n.jpg