Popup

WraGG

Well-known member
Pozdrav ekipa,

nisam odavno bio na forumu, pa sigurno nekih 10 godina, a kako je doslo vrijeme da se opet kupi motor eto mene tu da malo citam :D
Nego, kao sto vidite, uspjesno sam se ulogirao i sve ok, ali na sta god da kliknem mi iskoci popup da sam u "restricted area" i da se moram ulogirati. Naravno, moj username/password tu ne prihvata, ali kada to sklonim na cancel, sve radi dalje kako treba. Nervira samo sto se to uvijek iznova pojavi na sta god da kliknem. Screenshot u privitku.
Potrazio sam malo po temama i ne vidim da se o tome pricalo. Sta sam propustio? :D
 

Attachments

  • Unbenannt.PNG
    Unbenannt.PNG
    127.7 KB · Views: 135
meni isto, to je od danas, jučer je bilo sve ok :neznam:
 
:prsti:  :LOL:
 
Na Chrome-u ih nema, al me on živcira više nego popupovi  :LOL:
 
Na Mozilli isto - pa pogasio addone - pa ih deinstalirao - pa reinstalirao komplet Mozillu - pa sad tek vidim da je do foruma [emoji38]
 
To vi ne idete preko tapatalka[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
lunjo said:
Na Chrome-u ih nema, al me on živcira više nego popupovi  :LOL:

Vidi stvarno, na Chrome ih nema. Sad jos samo skontati zasto se pojavljuju na Firefox.
Ima li koga od admina tu da pogleda?
 
WraGG said:
Vidi stvarno, na Chrome ih nema. Sad jos samo skontati zasto se pojavljuju na Firefox.
Ima li koga od admina tu da pogleda?

Ima ali ne tak često, tu i tamo zna iskočiti ali niš pretjerano.
 
To vam je zato jer niste članarinu platili,,
pa vam svaki put skinu 1000 kn s računa kad pop iskoči  :mrgreen:
 
Ako koristite uBlock Origin mozete otici na opcije ekstenzije pa onda "My filters" i ubaciti ovo:

https://www.motori.hr/wp-admin/images/w-logo-blue.png

(i ne zaboraviti stisnuti "Apply Changes" gumb)

To ce maknut popup. :)
 
Durr said:
Ako koristite uBlock Origin mozete otici na opcije ekstenzije pa onda "My filters" i ubaciti ovo:

https://www.motori.hr/wp-admin/images/w-logo-blue.png

(i ne zaboraviti stisnuti "Apply Changes" gumb)

To ce maknut popup. :)

:shock: (y)

1. Nikad cuo za ublock
2. Stavio tu ekstenziju, a disableao adblock kojeg sam koristio jer im je funkcija ista/slicna koliko sam primjetio, upisao sto si napisao i voila: rijeseno  :)
 
(y)

uBlock Origin je puno bolja ekstenzija od Adblock-a. U principu koriste iste "liste" ali nacin na koji ekstenzija radi je daleko brzi kod uBlocka. Samo paziti da je "uBlock Origin" a ne samo "uBlock". Uzivaj.. :wink:
 
Durr said:
(y)

uBlock Origin je puno bolja ekstenzija od Adblock-a. U principu koriste iste "liste" ali nacin na koji ekstenzija radi je daleko brzi kod uBlocka. Samo paziti da je "uBlock Origin" a ne samo "uBlock". Uzivaj.. :wink:

Da, uBlock Origin  (y)
 
Durr said:
Ako koristite uBlock Origin mozete otici na opcije ekstenzije pa onda "My filters" i ubaciti ovo:

https://www.motori.hr/wp-admin/images/w-logo-blue.png

(i ne zaboraviti stisnuti "Apply Changes" gumb)

To ce maknut popup. :)

:naklon: :naklon: pravi si filantrop  :mrgreen: evo i ja duduk za comp uspio se rijesit ove dosade  8)
 
za ADBlock , u postavkama : bez .png
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    182 KB · Views: 59