Popusti za forumaše?

mraqi said:
a jesi pitao za popust :misli:
naravno... ak je račun mali, ne pitam, ali kad kupujem za 500 ili više kn, uvijek pitam i rijetko tko da. Npr kad sam kupovao nosač i kofer, Šepić prvo reko da može, pa drugi dan da ne može, na kraju ipak dao... Ostali nisu uopće dali, pitao sam... (y)
 
moover said:
naravno... ak je račun mali, ne pitam, ali kad kupujem za 500 ili više kn, uvijek pitam i rijetko tko da. Npr kad sam kupovao nosač i kofer, Šepić prvo reko da može, pa drugi dan da ne može, na kraju ipak dao... Ostali nisu uopće dali, pitao sam... (y)
onda im drugi puta daj krednitnu karticu kad nedaju tebi popust nek im onda banka uzme :mrgreen:
 
Kawac-100ka said:
svaki normalni ducan na keš daje oko 10 posto,jedino kad narucujes neki dio za hodnu pa je original honda,ili kawasaki pa je original kawasaki,ali ostali dijelovi svi daju popust, tak da to nije nis,kad dobite popust 25 na vise onda ste dobro prosli

  (y)
 
Šta se tiče popusta za forumaše kod Kia Prizmić dovoljno je da mi zainteresirani pošalju pp i vidit ču šta mogu više učinit bilo kod kupovine vozila , dijelova ili servisa. Taj popust nigdje nije oglašen kao službeni, ali zašto ne učinit nekome s kim se družiš bar ovako virtualno preko foruma ?
Šta se tiče rez. dijelova, postoje originalni i zamjenski i kod svih ima mjesta za korekciju ,ako ima dobre volje. Osim za Kiu prodajemo i dijelove za sva korejska i japanska vozila.
Znam da sve skupa nema veze sa motorima, ali bavim se ovim ,pa ako mogu pomoč i izič u susret ,rado ču (y).
 
Bob Rock said:
Šta se tiče popusta za forumaše kod Kia Prizmić dovoljno je da mi zainteresirani pošalju pp i vidit ču šta mogu više učinit bilo kod kupovine vozila , dijelova ili servisa. Taj popust nigdje nije oglašen kao službeni, ali zašto ne učinit nekome s kim se družiš bar ovako virtualno preko foruma ?
Šta se tiče rez. dijelova, postoje originalni i zamjenski i kod svih ima mjesta za korekciju ,ako ima dobre volje.
Znam da sve skupa nema veze sa motorima, ali bavim se ovim ,pa ako mogu pomoč i izič u susret ,rado ču (y).

Bravo majstore, da vise ljudi razmislja ko ti bilo bi puno bolje ..
 
Bekspejs said:
Definicija forumaša je "čovjek registriran na motori.hr forum"? Ili?
Jel svi imaju isti popust? Kako u dotičnim trgovinama dokazati svoju forumsku pripadnost?

:?

Koliko postova toliko promila popusta  :mrgreen:

...idem po opremu i još mi daju lovu  :wink:
 
moover said:
naravno... ak je račun mali, ne pitam, ali kad kupujem za 500 ili više kn, uvijek pitam i rijetko tko da. Npr kad sam kupovao nosač i kofer, Šepić prvo reko da može, pa drugi dan da ne može, na kraju ipak dao... Ostali nisu uopće dali, pitao sam... (y)

Šepić je težak k'o Jupiter za popuste bez obzira koju količinu i vrijednost robe kupuješ. U biti, prije mi je bilo neugodno što sam uopće pitala, ali u zadnje vrijeme me zabavlja "prepucavanje". AMD u Čakovcu daje popust čim je cifra malo veća i bez pitanja, a u Novema-Novi sam dobila popust samo zbog rješavanja starih zaliha, ne i za "forumašenje".

Obično ne nosim gotovinu sa sobom jer nikad ne znam hoću li i što ću kupiti. Gotovina me sputava jer je obično nemam dovoljno s obzirom da sam impulsivni kupac. Ukoliko je i ponesem ciljano sa sobom i ne kupim što sam naumila tada se brzo istopi na usputne troškove. Kartica mi je draža, ali trgovci obično ne daju nikakav popust ukoliko se plaća karticom.