Popusti za forumaše?

Haponja

Active member
pretraživao sam malo forum, ali nisam uspjeo naći topic u kojem se spominje u kojim trgovinama forumaši mogu ostavarit popust i koliki ?

popis trgovina koje daju popust za forumaše(nadopunjava se):

- Yamaha Split = 10%
- Novem nova = 10%
- Piaggio centar Šibenik = 5-10% posto na skutere, 20% na dijelove
- Kia Prizmić-popust pri kupnji Kia vozila i rezervnih dijelova za sva korejska i japanska vozila
- Yamaha Trogir = 10%


ako netko vidi kakvu grešku nek javi  (y)

 
mislim da i novema nova daje 10% za forumaše, bar je meni prošle godine ponuđeno tako  (y)
 
Bob Rock said:
Forumaši imaju popust i u Kia Motors Prizmić d.o.o. Split....nije trgovina od motora ,ali je trgovina i popust,navalite :mrgreen:.

kakav popust i na što???????????????
 
Definicija forumaša je "čovjek registriran na motori.hr forum"? Ili?
Jel svi imaju isti popust? Kako u dotičnim trgovinama dokazati svoju forumsku pripadnost?

:?
 
Bekspejs said:
Definicija forumaša je "čovjek registriran na motori.hr forum"? Ili?
Jel svi imaju isti popust? Kako u dotičnim trgovinama dokazati svoju forumsku pripadnost?

:?

ne, moraš imat više od 500 postova...  :jesus:
 
svaki normalni ducan na keš daje oko 10 posto,jedino kad narucujes neki dio za hodnu pa je original honda,ili kawasaki pa je original kawasaki,ali ostali dijelovi svi daju popust, tak da to nije nis,kad dobite popust 25 na vise onda ste dobro prosli
 
Haponja said:
istina, nedavno sam uzimao nešta pa sam dobio popust  (y)

Hmm, standardno imaju popust za kes (cijelih 5%) ali ni govora o popustu za forumase, barem ne u mom slucaju prije 15-ak dana. Kontaktirao sam ih preko foruma i maila, potvrdio da cu doci kupiti ali od forumaskog popusta nis. Ja nisam imao pojma o forumaskom popustu pa nisam ni trazio ali ako se vec tako reklamira tako treba i raditi. U mom slucaju nije neka cifra (2 seta prednjih SBK plocica - cca 620kn) ali poslovno nije uredu.....

ps nemogu reci da nisu znali jer smo bas o tome i pricali kad sam kupovao ali su vidli da nemam pojma o popustu pa zasto bi ga dali....?
 
Kawac-100ka said:
svaki normalni ducan na keš daje oko 10 posto
ne znam kak ti, al meni se čini da sam ja onda dosad kupovao sve po nenormalnim dućanima...  :misli:
 
moover said:
ne znam kak ti, al meni se čini da sam ja onda dosad kupovao sve po nenormalnim dućanima...  :misli:
a jesi pitao za popust :misli: