Porezni nadzor na moto susretu

go-go said:
a najjače mi ono, vidim drage ljude.. šta se imaš gledat, več 20 godina se gledaju jedni te isti svaki vikend..dok mogu gledat.. :LOL:
ćevape nikad u životu nisam na susretu pojeo da su valjali, uvijek lepinja ili kruh bude drvo.. :palacdolje:
a ona napumpana piva koja ti napumpa glavu nakon dva komada, a moraš ju popit u roku šest minuta, poslje je pišaka, da ne spominjem..
dođem, pogledam ako ima kakva dobra pila mala i bjeeeež..

bolje da si ovako napisao :LOL:


go-go said:
žao mi dragih ljudi.. :mrgreen:

...kad su se već tako potrudili oko čevapa  :mrgreen:
 
Bullet1275 said:
...nakon što krene u pohod paljenja gume i pucanja iz auspuha po blatnjavoj ledini...


https://www.youtube.com/watch?v=XSCZiQkTPVg

Ovo stvarno dugo nisam doživio bar ovdje u mojim krajevima, zadnje pamtim pred 6, 7 godina jednu 636 koja je bila u blokadi jedno 20ak minuta dok nije bacila dimnu zavjesu bijelog dima na auspuh... :mrgreen: Možda mi je nešto promaknulo jer ne idem na svaki susret u okolici, ali rijetko se ovo viđa... :neznam:
 
biker4life said:
sad će i to krenuti, vidiš da se popuštaju mjeRRe :mrgreen: pokušaj se strpiti još malo :LOL:
:LOL: mmmmmmm, da  :mrgreen:


evo skoro se i u defile zaletio neki dan, ali nije bilo graha, pa... :LOL:
 
biker4life said:
Ovo stvarno dugo nisam doživio bar ovdje u mojim krajevima, zadnje pamtim pred 6, 7 godina jednu 636 koja je bila u blokadi jedno 20ak minuta dok nije bacila dimnu zavjesu bijelog dima na auspuh... :mrgreen: Možda mi je nešto promaknulo jer ne idem na svaki susret u okolici, ali rijetko se ovo viđa... :neznam:

Klinac na novom KTM-u skinuo topove i užario grane da smo ključ htjeli izvadit , koji smisao, nemam pojma :neznam:
al uvijek me zanimalo, gledajući jednog stranog bajkera kako pored zaribane mašine ujutro sjedi polako dolazeći sebi, dal si postavi pitanje koji mi je krasan ovo trebalo ?
 
DamirK said:
Ali bit ce dovoljno i ako samo donesete vjetrove na susret  :mrgreen:

iskusniji vjetrove čuvaju za sitne sate, da se ugriju u šatoru kad zahladi :mrgreen:

preko dana treba izdržati držati sve to u sebi :mrgreen:


lunjo said:
Klinac na novom KTM-u skinuo topove i užario grane da smo ključ htjeli izvadit , koji smisao, nemam pojma :neznam:
al uvijek me zanimalo, gledajući jednog stranog bajkera kako pored zaribane mašine ujutro sjedi polako dolazeći sebi, dal si postavi pitanje koji mi je krasan ovo trebalo ?

:LOL:
 
lunjo said:
Klinac na novom KTM-u skinuo topove i užario grane da smo ključ htjeli izvadit , koji smisao, nemam pojma :neznam:
al uvijek me zanimalo, gledajući jednog stranog bajkera kako pored zaribane mašine ujutro sjedi polako dolazeći sebi, dal si postavi pitanje koji mi je krasan ovo trebalo ?

Jbg strani bajker je vjerovatno sam platio svoju makinu pa mu teško došlo.
 
evo uskoro kreću prijave za povrat poreza, :cool: :)
pa si nešto mislim;

jel' i članovi imaju pravo na povrat članarine (ili bar dio),
obzirom na specifičnu godinu :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: biker4life
evo uskoro kreću prijave za povrat poreza, :cool: :)
pa si nešto mislim;

jel' i članovi imaju pravo na povrat članarine (ili bar dio),
obzirom na specifičnu godinu :mrgreen:
vise se ne prijavljuje,ako imas viska,poslace ti papir... isto tako i manjka,pa ces nadoplatiti ... :)
 
vise se ne prijavljuje,ako imas viska,poslace ti papir... isto tako i manjka,pa ces nadoplatiti ... :)

:mrgreen: ne znaš, tj. nisi u pravu
možda ti ne, ali ipak ovo malo prouči ;)

https://www.porezna-uprava.hr/HR_obrasci/Stranice/PrijavaDOH.aspx

ili:
https://www.poslovni.hr/hrvatska/po...a-kuna-provjerite-jeste-li-medu-njima-4265383
ili:
https://www.minimax.hr/blog-godisnji-obracun-poreza-iz-place-2020-godinu/
itd.


Ovisno sta ti smatras da je clanarina klubu.
Ja bi za ovu god platija i duplo ako triba.

NHF, (i eto, da budem fin)
možda ne kod svih, ali uglavnom; porez na budale (y);)
 
ma to ne vridi nista vise,otkad ne pridajem,vise mi ne dolazi da dugujem... zaheba san se,sto san ikako ikad bia posten i usa u sistem... sad mi od 5 lipa ako iman,3 uzmu uvik...