POSAO PRODAVAČA- SUZUKI

Status
Not open for further replies.

Bob Rock

Well-known member
Ekipa, u firmi tražimo ozbiljnog čovjeka za prodaju Suzuki motora i skutera u Splitu.. Znači otvara se novi prodajni salon i servis.. Normalno, bilo bi najbolje imati iskustva u prodaji motora i opreme, ali nije uvjet..Treba nam netko tko se kuži u motore prije svega... Posao snova za mene, ali eto, ne mogu se maknuti s moje pozicije, nažalost  :( ....Ajmo, samo ozbiljne upite molim na pp...
 
Dio plače je fiksan, a dio na proviziju.. Ne bih ovako o plaći.. Ako je netko zainteresiran, neka mi pošalje mob. i par rečenica o sebi (godine, gdje radi, broj mob.  i sl. ).. Na razgovoru s vlasnikom firme če biti detalja  :wink: ... Firma je super, ljudi kod nas rade dugi niz godina, ako su normalni  :LOL: ...
 
najbolje je da joketa nekako dovucete :mrgreen:..tad bi suzuki na forumu posto najbolji motor a imali bi i najbolju prodaju..burgman bi ponovo bio kralj sto je uvijek i bio,a frule i klavijature bi dosle na mjesto koje im i pristaje..uz tamburice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Neka Joke i Nike tamo di jesu...P&B je več godinama u Splitu uzor kojeg treba slijediti u svom poslu. Takav diler ostalima visoko podiže letvicu koju treba pokušati dohvatiti... To ide samo u korist kupcima, a i ostalim dilerima koji imaju mozga u glavi  :wink:
 
Bob Rock said:
Neka Joke i Nike tamo di jesu...P&B je več godinama u Splitu uzor kojeg treba slijediti u svom poslu. Takav diler ostalima visoko podiže letvicu koju treba pokušati dohvatiti... To ide samo u korist kupcima, a i ostalim dilerima koji imaju mozga u glavi  :wink:

(y) (y)
 
Bob Rock said:
Neka Joke i Nike tamo di jesu...P&B je več godinama u Splitu uzor kojeg treba slijediti u svom poslu. Takav diler ostalima visoko podiže letvicu koju treba pokušati dohvatiti... To ide samo u korist kupcima, a i ostalim dilerima koji imaju mozga u glavi  :wink:
E kad bi Joke imao takvu razinu komunikacije...  (y)
 
Moram priznat da se je malo ljudi javilo...Očito je da nema nezaposlenosti kod nas...Zašto lažu ovaj napačeni narod  :mrgreen: ....U svakom slučaju je misto još otvoreno...
 
Nisu ni uvjeti, ni plača problem. Problem je u našim ljudima, jer vide da susjed iznajmljuje sobu za 300 kn na dan i odmara, pa misle da če to dovijeka trajati i da če se ušlepati na taj vlak... Kada vide da plaču treba odraditi i zaslužiti, to je več problem...Kvalitetne prodavače za Kia vozila smo tražili skoro 2 godine...
 
Bob Rock said:
Moram priznat da se je malo ljudi javilo...Očito je da nema nezaposlenosti kod nas...Zašto lažu ovaj napačeni narod  :mrgreen: ....U svakom slučaju je misto još otvoreno...

da se otvori prodaja i servis va Istre ko sto bi i trebalo javio bi se prvi  :mrgreen:
 
Tu se tek nitko nebi javio,ovdje ne nađeš ništa 300 kn po danu,a uostalom 300*21radni dan bi i trebala biti plača za bar nekakav pristojan život u RH
 
pegaso said:
Tu se tek nitko nebi javio,ovdje ne nađeš ništa 300 kn po danu,a uostalom 300*21radni dan bi i trebala biti plača za bar nekakav pristojan život u RH


Pa tko je rekao da nije? Ispod 5.500, 6.000 kn ne možeš preživjeti..Mrzim kada te na forumu hvataju za svako napisano slovo..Mogao sam napisati i 400 kn, ne mijenja ništa na stvari..Ja govorim o ljudima koji neče da rade...Imali smo dosta likova u prodaji auta koje je samo interesirao fiksni dio plače... Nisu ni namjeravali potruditi se nešto prodat i uzet proviziju, a kamoli dugoročno razmišljati o tom poslu..Sjedili su u salonu ko panjevi i sramotili sebe i firmu..
Ovlašteni prodavač i serviser plača tvoje školovanje , a tvoje je da se nadograđuješ i da budeš šta bolji u svom poslu..
Mene je firma u 14 god. poslala na otprilike 50-ak predavanja/školovanja za prodavača, a poslije i za servisnog prijemnika..Posjedujem punu policu certifikata...
Ako ti u prvih mjesec dana ne prepoznaš kakav je čovjek, na njemu možeš puno izgubiti.. Iz tog razloga sam došao na ideju da čovjeka potražim na forumu...Nekog tko živi s motorom i tko ima želju naučiti i nadograditi se u tom svijetu...Raditi taj posao godinama.. Nisam htio davati oglas za posao na birou..Javi ti se 50 ljudi koji nemaju veze s motorima, a znam koliko mene nervira kada mi robu prodaje netko tko se u nju ne razumije..
Možda sam predaleko otišao u razmišljanju, ali činjenica je da dobrog radnika trebaš svijećom tražiti.. To trebaju priznati i poslodavci i takve štiti urednim plačama i dobrim uvjetima rada.. Potrebno je uzajamno poštovanje poslodavca i radnika.
 
Haleluja!!


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Da ja podijelim svoje videnje prodavaca motocikala.
Znaci ovo sta pisem je nevezano za prodaju Suzuki motocikala nego opcenito.
Kao prodavac motocikala ili moto opreme bi jako volio biti, jel su motocikli ono sta volim i sta zivim.
Dodem na razgovor i kazu mi placa 3000kn plus provizija,  koliko si sposobam toliko ces zaradit. I vise nrgo posteno i tako bi to trebalo biti. Druga strana. Koliko se godisnje prodalo motocikala, zadnjih 5god?? Koliko ie Suzuki popularan u skuterima u hr??
Jbg. Mozda je to problem?? Suzuki, auto mozes prodavat kroz cilu godinu bez problema, motor??
Ukratko da je blize sigurno bi se raspita oko posla. Ovako :(
 
koliko se uopće proda novih motora u splitu i okolici :misli:
 
Status
Not open for further replies.