postavljanje fotografije na forum

evo sad sam proba istu sliku tu i hoće smanjena na 1,6 mb..a danas mi nije htjela jer je bila veća od 2mb, ali ni kad sam ju smanjio u istom postu nije htjela..ak me kužiš.. :mrgreen:
a zašto forum sam ne smanji sliku,kad ju učitavaš, kao whatsapp, viber, ili ne znam jel smijem spomenuti tapatalk.. bzvze mi uslikat sliku, pa ju smanjivat, pa....
danas ni jedna normalna slika nije ispod 2mb..
 
8CB18BBF-6A10-4AA6-B10A-F9D0981F6A75.jpeg
 
Vi imate neku vezu u rukovodečem kadru?
 
Meni kad prvi put nije htjelo uploadat sjetila sam se da je prevelika pa sam je smanjila, opet nije htjelo , stisnula sam home button , ušla ponovo u post i onda je sve šljakalo , probajte ;)
 
  • Like
Reactions: Pantagana
evo sad sam proba istu sliku tu i hoće smanjena na 1,6 mb..a danas mi nije htjela jer je bila veća od 2mb, ali ni kad sam ju smanjio u istom postu nije htjela..ak me kužiš.. :mrgreen:
a zašto forum sam ne smanji sliku,kad ju učitavaš, kao whatsapp, viber, ili ne znam jel smijem spomenuti tapatalk.. bzvze mi uslikat sliku, pa ju smanjivat, pa....
danas ni jedna normalna slika nije ispod 2mb..

Ovo ćemo implementirati u nekom budućem koraku (cca za tjedan dana). Želimo vaše fotke, ali istovremeno ne mislimo biti vaš backup. Stoga kada omogućimo upload većih fotki, smanjivat ćemo ih i ne odgovaramo za gubitak kvalitete.
 
  • Like
Reactions: go-go