Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

Bau Bau i Simoncelli su isto kuglasi bili i pomogli tom jednom u naslovu katapultirajuci mu glavnog konkutenta timskog kolegu 😁
 
  • Like
Reactions: bolcic
Yebote koja sprdacina sad gledam Che u svom boxu s burazom i ekipom sve Ducati a on Yamaha kapu na glavi nosi :ROFLMAO:
 
Yebote koja sprdacina sad gledam Che u svom boxu s burazom i ekipom sve Ducati a on Yamaha kapu na glavi nosi :ROFLMAO:
Bas si to mislim i kako ga moraju gledati na sastancima u Bologni.

Ajmo vidjet kako ce mu se ta poligamija zavrsit na kraju price :s
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Koga briga više, navikli smo svi da se ujutro nosi jedna kapa a popodne druga. Meni je teže shvatiti Yamahu koja to još želi i platiti iako, s obzirom na sportske rezultate u oba prvenstva, djeluje kao još jedan čin očajnika.
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi
Tu se moram sloziti sa tvojom glavom. Muzicari placaju da bi on mogao proslijediti soldi dalje u Bavarsku za kobasice. Malo je vidjet ocajno...
 
Kada čovjek voli, onda voli...

20230825_141343.jpg
 
  • Like
Reactions: vespinjo and koss
2 detalja su čudna:
1. Naljepnica Yamaha Revs Your Heart je naopačke na repu.
2. Bridgestone Battlax naljepnica na vilici, a gume Mitas.
Ispadne bzvz

P.S. zanimljivo, ne skriva tablicu i nema preklopni nosač kao naši pametnjakovići.
 
  • Like
Reactions: Village and Kawah
Bolja fora je bila vidjeti samog vozača, ista frizura i isti zulufi kao Rossi... a nije ni da su si nešto baš previše različiti u faci, iako jesu, ovaj lik je ipak više macho od Valea (koji je meni uvijek izgledao kao dječarac)... a ovo je njegova makina, slikao sam jer mi je bilo fora, dok se u te detalje ne kužim da bih to komentirao kao ti... u svakom slučaju, thx...
 
2 detalja su čudna:
1. Naljepnica Yamaha Revs Your Heart je naopačke na repu.
2. Bridgestone Battlax naljepnica na vilici, a gume Mitas.
Ispadne bzvz

P.S. zanimljivo, ne skriva tablicu i nema preklopni nosač kao naši pametnjakovići.
A kako na tebe utjecu ti "pametnjakovici" koji skrivaju tablicu?
 
Nije nitko iskompleksiran, osim gađenje na likove koji stalno umišljaju da su pametniji od drugih i time sve nas stavljaju u isti koš u očima promatrača...