Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

A kaj reč?? Jedan jedini, nekima možda ne drag ali da je najboljji ..... je.!! (y)
 
Kada mi neko osporava da Rossi nije dodirnuo zvijezde u moto sportu,ja tada prekidam razgovor.Taj čovjek nema više što dokazivati.Nema smisla.Zapravo ni ova tema nema smisla.Molim Salenceta da zaključa ovu temu.Jer 7(SEDAM) puta prvak u KRALJEVSKOJ klasi............................šta reći više i o čemu više?
 
makarije said:
Kada mi neko osporava da Rossi nije dodirnuo zvijezde u moto sportu,ja tada prekidam razgovor.Taj čovjek nema više što dokazivati.Nema smisla.Zapravo ni ova tema nema smisla.Molim Salenceta da zaključa ovu temu.Jer 7(SEDAM) puta prvak u KRALJEVSKOJ klasi............................šta reći više i o čemu više?

(y)

I umjesto prekida razgovora, opalis samarcinu i zavrsis diskusiju  (y)
 
"Članarina na forumu vol.2 ??"  :misli:




:mrgreen:
 
stojedan said:
Jebote , ne kužim , pa kaj nije taj filmić u prvom postu  :shock: :misli:

:povraca: :povraca: :povraca:



Inače , za mene , Mamola , Rossi , Švajnc    (y) (y) (y)

Doohan ne?
 
Ne , vožnja sve 5 , ali ostalo ...  , a i mislim da su svi veliki prestali vozit kad je on "krenuo " tak da ....
 
Pa zar nisu svi australci takvi?
Dobro voze, al' su grintavi u pm.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
stojedan said:
Ne , vožnja sve 5 , ali ostalo ...  , a i mislim da su svi veliki prestali vozit kad je on "krenuo " tak da ....

Da, moglo bi se tako reći. Meni je prirastao srcu jer je vozio kad sam ja počeo pratiti i zbog lakoće kojom je krotio onu cvaju, svi su izgledali kao da se trude, a on je izgledao kao da svatko to može... uz to bio je miran lik i pravi sportaš...

Recimo Mamola meni nikad nije sjeo, kao i većina amera, iako možda ima nekakvu karizmu sve mi to izgleda umjetno, za telku i navijače....


@shepa; poznam nekoliko australaca, i svi samo izgledaju kao da su grintavi, zapravo nisu.....ljudi do jaja.... (y)
 
makazica said:
Recimo Mamola ...  iako možda ima nekakvu karizmu sve mi to izgleda umjetno, za telku i navijače....
Baš suprotno ...  a vidio si ga i u komentatorskim ulogama na eurosportu , sve za motore i ljude oko motora !!
 
stojedan said:
Baš suprotno ...  a vidio si ga i u komentatorskim ulogama na eurosportu , sve za motore i ljude oko motora !!

Priznajem, jednostavno ne volim tu američku susretljivost, nije iskrena....
 
makazica said:
Priznajem, jednostavno ne volim tu američku susretljivost, nije iskrena....

Ne vole ni afganistanci ;)



Samo jedna rijec: DOCTOR (y) ili TITO po bosanski :mrgreen:
 
tutankamon said:
Ne vole ni afganistanci ;)



Samo jedna rijec: DOCTOR (y) ili TITO po bosanski :mrgreen:

U Bosni se on zove Shaban  :mrgreen:
 
Ima jedan koji na 3 razlicita motora osvojio utrke u GP a 2 naslova prvaka na 2 razlicita motora  :wink:
 
Shepa said:
Pa zar nisu svi australci takvi?
Dobro voze, al' su grintavi u pm.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Nisu, Bayliss je uvijek bio susretljiv. Čak je i danas u penziji dosta aktivan a kad organizira svoju utrku skupi jako puno poznatih faca. Mamolu isto ne gledam kroz prizmu američkog licemjerstva, super je lik. :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
U Bosni se on zove Shaban  :mrgreen:

Shaban je bio pseudonim kojeg se psovalo ;)

Mocippaldi said:
Ima jedan koji na 3 razlicita motora osvojio utrke u GP a 2 naslova prvaka na 2 razlicita motora  :wink:

Rossi je i vise od toga :mrgreen: osvojio naslov za apriliju, hondu i yamahu...
Makar se njegovi uspjesi u 125 i 250 ne boduju kao biaggiu :hehehe:
 
mate said:
Nisu, Bayliss je uvijek bio susretljiv. Čak je i danas u penziji dosta aktivan a kad organizira svoju utrku skupi jako puno poznatih faca. Mamolu isto ne gledam kroz prizmu američkog licemjerstva, super je lik. :mrgreen:
Još dok sam pisa mi je Troy pa na pamet ka izuzetak. (y) Al kad se sitim prgavca Gardnera... :LOL:

Mamola je ljudina, više je on napravija za gladne u Africi nego sve Brangeline svita.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Mislim da današnja utrka dokazuje da je samo jedan Valentino Rossi, točnije poslje utrke, ništa nije bitno samo "Vale, Vale!!" (y)

Od kad pretim Moto GP Rossi mi je numero uno, uvjek nasmijan, s onim svojim talijanskim naglaskom :LOL:, onda ono ljubljenje Yamahe i slično... a prije svega vozač i pol. (y)

Jedono mi je žao šta se nisam rodio 10 godina prije pa da sam mogo pratit njegovu karjeru kad je žario i palio.

Nemora više nikad pobjedit, al za mene je najbolji! (y) (y)
GO VALE GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Shepa said:
Mamola je ljudina, više je on napravija za gladne u Africi nego sve Brangeline svita.

Za osvojeno prvo postolje za cagivu , dobio je na poklon ferraria .... prodal ga na aukciji i doniral  za gladne u africi  (y)