Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

Samo nek ode vise :rolleyes:
Aj, šta si takav...šta nevalja, baš je fora...bar se stalno nešto piše oko njega ….ima puno više dosadnjakovića na gridu koji bi trebali otići prije ..
 
Tipična hrvatska dvolična posla oko "navijanja"... dok je u vrhu, damfali bi mu karu od divljenja, čim nije na vrhu drvlje i kamenje, hračkaona samo tako... pravi navijač navija za svoje boje bio mu klub ili trkač prvi ili pedeseti, vjernost boji, vozaču i timu ne treba biti upitna...

Rossi je nedvojbeno jedan od najvećih, sam vrh svih vremena, a to što je nekome dosadan, jakog li razloga za pljuvanje...
 
Happy Valentino's Day!
1613294761350.png
 
  • Like
Reactions: bolcic
Vidimo se na Grobniku Vale.
Popit kavicu kod Dede i malo procakulat.

Koliko je samo tema ovdje o tebi otvoreno i tu si rekorder.
 
Kraj jedne ere..al sve bude I prodje..de nek neko od omladine sto zna surfat po internetu iskopa koliko je VR bio drugi u GP..ja kontam 6 puta I ima li iko da je vise puta zavrsio kao drugi
 
DoMRgNO.png


Jučer kad je objavio da odlazi, na taj isti dan pred 20 godina je pobjedio sa Colinom u Suzuki.

Jbt baš su mi se jučer vratile neke scene vezane uz Valeta dok sam bio klinac...jbt srednja škola tamo negdje 02. godina i mi na svom djelu dvorišta ispred škole blejimo dolazi jedan po jedan iz razreda niz stepke jbg đaci pješaci. Na glavni portun, di profesori sa autima dolaze, vidim ide motor. Kasnije sam se kroz život educirao i mogu reći da je to bio Gixer, al tada nisam imao pojma ništa osim da je Suzuki, plavo-bijela boja šljaštila na suncu i ono crveno R mi je zapelo za oči, bijele felge, to mi je zbog te scene dan danas predmet čežnje jbg.

Gmiže bajk po dvorištu, svi naravno gledaju onako blokirani pogledi, a bajk dolazi do našeg rajona i spušta nogar. Lik ima ruksak, ko je ovo jbt. Kaciga sunce/mjesec isto pršti od miljun boja baš ono scena jbt, i sad skida lik kacigu, a ono Dino jebeni iz razreda hahaha koji kurac jbt od kad ti voziš bajk odakle tebi vozačka odakle tebi bajk uopće hahah.

A on onako golden boy kakav je, nakesi se (inače bio neki manekenčić) i kao - ma uzeo sam od brata malo đir. LOL

Mi sad glavne baje ispred škole, svi kod nas došli gledat njegov bajk jbg mi se pravimo da je sve regularno da nas boli kurac hahha, a Dino koji je tada bio jače uživljen u Valeta, iz ruksaka vadi Auto Klub il nešto tako i onda kreće listanje, pa tamo se svi čudimo komentiramo slike ovo ono, i sad u tom broju kog je donio bio neki intervju sa Valetom. Krene on čitat nama naglas te neke odlomke hahaha, i jednu sam provalu iz tog intervjua zapamtio - pitanje je bilo u stilu Vale čime se volite bavit kad niste na trkama, a Vale odgovorio - najdraže mi je navečer sjest u svoju Carreru Turbo i jurit po Tavulji.

Hahahahahha.