Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

Htjeo je on davno prestat, na vrijeme, al Dorna nije dala :mrgreen:
 
Koliko sad moja jakna vrijedi 😀

22DFF90E-00BE-4E67-A161-39460D018118.jpeg
 
Ta jakna je vrijedila davno ,a danas vrijedi još više.Ono kaj je meni bitno je slijedeće: sva sreća da je otišao bez da mu se na kraju karijere dogodilo bilo kakvo zlo,neki glupi eksces na utrci koji bi ga koštao zdravlja.Nek je čovjeku dalje sretno u životu,egzistenciju je osigurao.A doći će neki novi Rossiji,samo ne znam hoće li nove generacije uživati u oktanskom obliku ovog meni najdražeg sporta na dva kotača.Idemo dalje.
 
posto ode u mirovinu...onda i ova tema moze da se umirovi ...
 
  • Sad
Reactions: Cyrus
upravo pogledao trku i iskreno tuzan sam. dugo nije bilo nekog rezultata, ali znao sam da je on u motogp-u, a sad...iskreno mislim da dugo nece bit takvog vozaca radi kojega ce netko zavolit sport. motogp ide dalje, pratimo i dalje samo za mene je sad jedna velika rupa u svemu tome, i ja mislim da od druge godine to jednostavno nece biti to. falit ce. grazie vale
 
Da ok super dakle probat ćemo nastavit u ozbiljnijem tonu dalje, uglavnom...hipotetski gledano, ideja o Valinom šlemu;

vjw88cK.jpg


SV Elements dizajn mi je vrh, ko i ova 2001 Brazil, to je baš to max Vale po meni. A i nisam znao da AGV ima takve popularne cijene za ove proizvode, kako su li samo izašli narodu u susret.
 
Gledao sam prošle godine paletu AGV kaciga... i prvo sam se pitao šta će oni prodavat kad Rossi ode u penziju. :mrgreen: