Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

A kaće deda ovoliko ! ? :ROFLMAO:
 
xxv7ucp.jpg


Na ranču su prijatelja dva, kakva li je ovo idila, Vale hvala ti opet na svemu opet, makar nema zajedničke fotografije, al to je zato jer su se stalno družili i nije bilo vremena za fotke, tako sam ja to shvatio.
 
To ko u Jajcu onomad, Tiiito dragi osniva njesta bezbel :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: prpa
najviše mi se sviđa ova Vale faza, generalno gledano najjači look

Oh ne! Izgleda da je i Vali ovaj bajk mio!

Alberto Puig has stated that Honda will not give in to the Italian’s request, who specifically wanted the bike on which he was champion in 2001.

Valentino Rossi didn’t ask for all three bikes, just the yellow 500 two-stroke. I think he likes this bike very much, but we will not give the Honda 500cc to Rossi. I think he has a good memory of this bike, he likes the colour, then he won the last 500 World Championship.


U nezahvalnoj situaciji sam sada. Sa jedne strane naravno da Soičiro ima moje bezuvjetno poštovanje i da je u pravu bez da propitujem njegove odluke, ali opet, ima i Vala pravo, ima pravo da mu daju taj bajk jbt. Pa nemogu prodavat fore da im je osto samo jedan jedini za muzej ima negdje po podu iza pulta negdje samo se njima valjda ne da pogledat. Ali bilo bi fer da daju Vali ovaj bajk, ako sam dobro očito, na tome bajku je Vala njima donio 500-tu pobjedu, 500 pobjeda, zadnji junak 500 kubika, Energie....mislim da je na Hondi da rješi ovu pomalo neugodnu situaciju.

Izvini Vale ma nismo se dobro razumili došlo je do nesporazuma, evo našli smo drugi bajk.

PxlPXop.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene
Ne znam po cemu mu treba dati taj bike ili bilo koji drugi i ne samo njemu vec svima. Placen si dobro da vozis i to je to. Te bajkove prave inzinjeri i irgeti bil i oni trebali dobit po jedan bike 🤔
 
Ne mogu se složiti sa tobom, Vale nas je svih zadužio uzduž i popreko i njemu se to mora ustupiti. Nisam još toliko zaronio u tematiku iz tih dana da mogu točno reći zašto ovi iz Honde ne volu Valu, ali kad saznam donest ću svoj sud, mislim da je riječ da su oboje tvrdoglavi malo al takav moraš bit ako ćeš biti rejserska firma ili rejserski čovjek. Sve u svemu ne bi Honda trebala držat grudge ako je to razlog, treba reć oprosti i dati Vali tu cvaju, ko još vozi cvaje evo ti Vale nosi ovu staru kantu samo nam smeta.

🔆🌙
 
Iako je ovo 46. stranica ove teme, morate shvatiti da nas ima u svijetu motosporta koji nemamo osjacaj bilo kakvog duga prema Valentini. Da nas je zabavljao u puno navrata, svakako, da nas je isto uzasno zivcirao i iritirao u ogromnom broju prilika, svakako. Utrka je bilo i prije njega i bit ce ih poslije njega. Od cijele lepeze njegovim modnih izrazaja, ova zuta je svakako jedna od najljepsih, ali mozda se mogao i prije sjetiti pokusati naci neki zajednicki jezik sa Hondom.

Od mene ima maksimalno 2 pijace kad se vidimo, ali to imaju i svi ostali :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
mozda se mogao i prije sjetiti pokusati naci neki zajednicki jezik sa Hondom

Uvažavam vaše mišljenje kolega, no bude li se mene pitalo cvaja ide put Tavulje.

Ali nije to tema nego htjedoh pitat, pa da vas pitam za vaše mišljenje i mjenje - koji je točan razlog zašto se taj dinamični duo rastao? Ko je kriv?
 
Po meni, za to je odgovoran stari od MM, on je već tad uvjetovao Hondi da odjebu Valeta, inače njegov sin neće nikad sjest na Hondu. Kako se priča završila, znamo svi.
 
Iskreno rečeno, to mi djeluje malo nategnuta priča. Ozbiljnog sam pitanja, zašto su njih dvoje u svadži??
 
Zato što je Rossi odlučio da je on jači od Honde.

To je zapravo i dokazao prelaskom u Đamahu i pregazivši tu istu Hondu.

Honda mu to oprostiti neće, jer Hondino načelo je da je Honda sve, a vozač dio mase, potrošni materijal.