Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

Tu teoriju zavjere i zle namjere sam više puta čuo, kao - pošteni šoferi u kandžama hegemonističke Honde. 🤨

Ne znam, malo mi naivno to zvuči da su stvari bile baš tako proste i jednostrane, svaka priča ima 2 medalje ili kako se već kaže, opkladio bi se da u tom odnošaju ni Vala nije bio svetac ali nema veze što je bilo bilo je, vrijeme liječi sve rane, pomirit će jednom ipak je to osovina sreće Italija i Japan.
 
Ja sam cuo da je g. Rossi jednom davno na nekom kampiranju rekao: 'onda é merde. I culi su ga neki Japanci dva tri šatora dalje. I pronio se glas do glavnog u Hondi. A zapravo, Valentino je bio ljut jer je crknuo agregat. Eto, to su te nijanse.
 
Kao i u svmu u zivotu, rijec jeno kombinaciji vise razloga. Nema jednog jedinstvenog.

Honda je poznata kao totalni control freak. Vale je poznat kao kurceviti djelitelj pravde. U to vrijeme je Vale jako zelio prakticirati strast na 4 kotaca. Honda je neprestano davala do znanja da su pobjede njihova zasluga. Novci, prijatelji, mehanicari, mediji, lumbrela divojke...

A odnos nakon svake veze je izravno definiran načinom prekida. Obzirom da si njegov fan, sigurno znas sve price o tajnim sastancima ispod stolova, predstavljanja sa drugim imenima i cijeli show koji je masinerija 46 jahala nakon trijumfa na klavijaturama.

Svi smo mi ljudi ispod kože. Neki smo veca, neki manja zlopamtila, a Honda je najveći kompleksas od pamtivijeka.

1+1=WTF?!?!
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Nista zuto kod mene nea pogotovu s tom nekom bezveznom cifrom 😁
Samo Red& White s malo crnog 41 + okruglo 40 💪:mrgreen:
 
To su price za malu djecu..napravljen mozda jest samo jedan al ako bude potkovanih jelena napravice oni jos..reklama ..isto ko svojedobno dukac gp onaj desmonestopunopara..napravljena exluziv 1000kom pa poslije jos exluzivnija jos 1500..da je bilo jos jelena bila bi final editon serija jos 1000 :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
a realno gledajući moći će si oni dubokih džepova ovu varijantu kupiti dogodine, jer GYTR varijante su dostupne onima koji si mogu priuštiti. Jedino vjerojatno ne u ovim bojama.
 
Yebote ovi sto na kisi stoje gori od onih sto stoje u redu za vakcinu :mrgreen:
 
Ljudi jel tko u fan club rossi? Gledam bas godisnja clanarina 200kn majica kapa i jos neke pizdarije?
 
Ljudi jel tko u fan club rossi? Gledam bas godisnja clanarina 200kn majica kapa i jos neke pizdarije?
Jesam ja bio do sad...Učlanio sam se kad sam bio u Tavuliji 2019.....Nisam ovu godinu...