Potreban savjet HITNO!!!!!!!!

PsihoModoPop

New member
Pozdrav svima,
Kupujem gileru nexusa 300ie,2011 godina drugi vlasnik,presao 26000 km.Motor je stvarno apoteka ima mali jedan friž sa strane vjerovato kako ga je naslonia u garazi nista iskreno vrijedno spomena, uredno je servisiran ima servisnu knjizicu i na 25000 km napravljen  veliki servis takoder vlasnik mu je stavia dvije nove michelin gume... Cijena mu je bila 22000 kn al sam uspio je spustit na 19000 kn. Moje pitanje Vama dali je to realna cijena ili se za te novce moze naci sta bolje ( mislim na neku drugu marku skutera preko 50) s obzirom da iman novce spremne ??  Jako bi mi pomogli sa vasim savjetima ma kakvi bili??? Puno hvala  (y)
Hitno mi  je jer kupnja motora i se trebala obavit danas :D
 
PsihoModoPop said:
Pozdrav svima,
Kupujem gileru nexusa 300ie,2011 godina drugi vlasnik,presao 26000 km.Motor je stvarno apoteka ima mali jedan friž sa strane vjerovato kako ga je naslonia u garazi nista iskreno vrijedno spomena, uredno je servisiran ima servisnu knjizicu i na 25000 km napravljen  veliki servis takoder vlasnik mu je stavia dvije nove michelin gume... Cijena mu je bila 22000 kn al sam uspio je spustit na 19000 kn. Moje pitanje Vama dali je to realna cijena ili se za te novce moze naci sta bolje ( mislim na neku drugu marku skutera preko 50) s obzirom da iman novce spremne ??  Jako bi mi pomogli sa vasim savjetima ma kakvi bili??? Puno hvala  (y)
Hitno mi  je jer kupnja motora i se trebala obavit danas :D
Nemas se tu sta puno misliti , sve ovisi kakav skuter zelis , ja bi radije uzeo beverly 300 za te novce ali svatko ima svoj odabir.

Cjena za nexus je ok.
 
Zaboravia sam napomenut da cu skuter vecinom koristit po gradu i da je ovaj doticni registriran jos cijelu godinu tako da ispada pali vozi bez daljnjeg ulaganja za vrijeme sezone a nekako mi nexus puno vise privlacniji sa izgledom nego  beverly 300.. I boja mu je crno bijela i kako sam citajuci po forumima o  nexusu da je jako ekonomican sta se tice  potrosnje .
 
Ako ti je privlacniji, cijena je ok