Pozdrav junaku iz Vukovarske

tomore

Well-known member
Danas oko 16 sati, u Vukovarskoj na pjesackom semaforu kod Gimnazije V. Prelog (smjer zapad), junak iz naslova
je cekajuci zeleno izgubio ravnotezu te se "njezno" naslonio na Smarta kojeg je vozila moja supruga.
U sekundi je startao i nestao iz vidokruga i bas si je bio fora u svojoj "viteskoj" ulozi.
Kaze zena da je vozio neki veci enduro.
Uglavnom, zadnji blatobran je dobio dvije duboke strafte i treba ga lakirati.
Moje pitanje je: Braćo, ima li pizduna u nasim redovima?
 
Ako ti se zena prepala ,zaomi je,ali kupi joj komad auta ,a ne govno od smarta,nebi ni osjetila
 
  • Like
Reactions: Putnik_36
Moj odgovor je: Naravno!
Moj također. Velika većina su O.K. štoviše ima stvarno krasnih ljudi, ali puste priče iz amerikanskih filmova :mrgreen: o bikerima koji su svi braća i dali bi krvi jedan za drugoga su ipak samo priče.;)
 
  • Like
Reactions: Putnik_36
a mozda je zena negdje ogrebala pa svalila krivicu na jadne bajkere:mrgreen:

Da, mozda osvane nova tema: Glupaca me sa Smartom srusila na semaforu (pa sam pobjego).
 
  • Like
Reactions: cicogti
Dosta bi bilo da se gospođa izmaknula, kupuju te krave od 300 kila i normalno da ih ne mogu držat na semaforu. :p
 
Pa ima li taj enduro neke crne brojeve i slova sa crveno bijelom križaljkom na bijelom limu koji stoje na zadnjem kraju motora?
 
koja strahota jbte..dvije štrafte na sepetu..
idem motor prodat..

Khm, nije poanta u štraftama...
U pizdunima je.
Treba ti nacrtat ili da prvo pricekam da prodas motor?
 
Pa ima li taj enduro neke crne brojeve i slova sa crveno bijelom križaljkom na bijelom limu koji stoje na zadnjem kraju motora?

U konacnici, to je nebitno.
Njegov postupak je bitan.
 
Možda nije bija enduraš nego neki tip na GS-u.:unsure: