Pozdrav junaku iz Vukovarske

Da nije ovaj??

25AFE36D-A8B1-4641-9F0F-F83F63F7807D.jpeg
 
Daleko od toga da je Caberg losa kaciga ali uz takvu tablicu ocekivao bi Arai ili Shoei
 
  • Like
Reactions: t0malito
Meni se cini da je pokretac teme pizdun. A vama

Ovo je fantasticno!
Lutao sam po bespucima vlastitog uma u dilemi, jesam li ili nisam, kad
odjednom, obasja me far nekog tamo Ktm-a u daljini i razjasnilo se u trenu sve.
Naravno da jesam, uvijek bio i bit cu.
Hvala ti.☺
 
  • Like
Reactions: GePeZe
umjesto da si ženu stavio u kaznu šta nije junaku pomogla da stane na noge, sigurno bi se posramio i platio joj kavu, ti odmah posprdno o čovjeku, samo zato što je biker..
 
Ovo je fantasticno!
Lutao sam po bespucima vlastitog uma u dilemi, jesam li ili nisam, kad
odjednom, obasja me far nekog tamo Ktm-a u daljini i razjasnilo se u trenu sve.
Naravno da jesam, uvijek bio i bit cu.
Hvala ti.☺
ne radi mu far
 
čitam malo odgovore koje pišete,pa nemrem vjerovat kolko pametnih ima (n)...baš me interesira da se radi o vašem limenom ljibimcu jel bi tak reagirali kao što dajete odgovore,
...jadno,stvarno jadno
 
čitam malo odgovore koje pišete,pa nemrem vjerovat kolko pametnih ima (n)...baš me interesira da se radi o vašem limenom ljibimcu jel bi tak reagirali kao što dajete odgovore,
...jadno,stvarno jadno

Gomila frajera i mačo likova, pravi bajkeri! :mrgreen:
 
otišlo sad preozbiljno.:rolleyes:

Ako je lik zapalio na semaforu malo je vjerojatno da će mu proraditi savjest i da će se javiti sam, a jednako tako očekivati da se javi na temu na forumu.
Možda da da oglas u novine da mu se javi taj koji ga je ogrebao. Ergo čovjek se jada na forumu na kojem je 2% motorista u HR.

Sezona je kiselih krastavaca = zima i kiša, svi smo prizemljeni i forum je jedini odušak za adrenalin koji se skuplja pod ovakvim vremenom i koronom.
Nema tu ničeg ozbiljnog niti jadnog, samo jedna igra zrende i zeke jer nam je svima jasna situacija još od prvog posta.
Da, bio sam u situaciji tomore, još sam i pomogao da digne bajk i ode netragom :mrgreen:.
 
čitam malo odgovore koje pišete,pa nemrem vjerovat kolko pametnih ima (n)...baš me interesira da se radi o vašem limenom ljibimcu jel bi tak reagirali kao što dajete odgovore,
...jadno,stvarno jadno
Nije limeni, od plastike je
 
  • Like
Reactions: prpa
otišlo sad preozbiljno.:rolleyes:

Ako je lik zapalio na semaforu malo je vjerojatno da će mu proraditi savjest i da će se javiti sam, a jednako tako očekivati da se javi na temu na forumu.
Možda da da oglas u novine da mu se javi taj koji ga je ogrebao. Ergo čovjek se jada na forumu na kojem je 2% motorista u HR.

Sezona je kiselih krastavaca = zima i kiša, svi smo prizemljeni i forum je jedini odušak za adrenalin koji se skuplja pod ovakvim vremenom i koronom.
Nema tu ničeg ozbiljnog niti jadnog, samo jedna igra zrende i zeke jer nam je svima jasna situacija još od prvog posta.
Da, bio sam u situaciji tomore, još sam i pomogao da digne bajk i ode netragom :mrgreen:.

Ma ne očekujem ništa niti se jadam.
Samo sam prikazao događaj u smislu: vidi kakvih sve gnjida ima (među nama)
I slažem se s mac.airom, no, život je zajeban vrtuljak, ima dana, ima semafora...
Zapravo je zanimljivo da u stvari nitko (ima iznimaka) nije
ni na koji način osudio lika koji je zgibao.
Kao da je to nešto normalno.
 
Svakom se može dogoditi, a onda će priča biti drugačija, pošalica
i lajkanja istih će netragom nestati.
 
Predlažem sljedeće sankcije za drznika:
- Izbacivanje iz BMW advenćur kluba
- Oduzimanje fluorescentne Šubertice
- Demonstrativno skidanje BMW motorrad odijela pred uvaženim članovima kluba.
- Zaplijena svih vinjeta i stickera osvojenih alpskih prijevora s Turateć kufera.
- Zabrana obavljanja stomatološke djelatnosti i izbacivanje iz komore.
 
A ipak su kardanisti krivi....već mi sumnja bila na lančanu reakciju uvaženih sudionika forumske rasprave...