Pozdrav junaku iz Vukovarske

Dokazi su jasni, jedino urbani advenćur / midlife crisis pilot može biti toliko smotan.
 
pokretac teme se ponado da ce svi bit na njegovoj strani i krenuce pljuvanje bajkera..pobjeze jebo mater svoju..ne konta da forum sluzi 99 posto za zajebanciju a 1posto za smislene teme i pametne odgovore..puno price ni oko cega..jebo dvije strafte na govnetu od auta ..i ja bi dodo gas..da nebi mozda stojo na semaforu i jos haj sad parkiraj sa strane gubi vrijeme i zajebaji se sa osiguranjem..sutra ce zena nekog zakacit na parkingu i nek suti..kolo srece se okrece
 
  • Like
Reactions: neven
Ko se po metropoli puno vozi autom , pogotovo ako često parkira van garaže ( a i to više nije sigurna opcija ) , a želi imati neogreban auto sretno mu bilo. Izgrebana i izlupana vrata , ogrebani branici , to je tu pod normalno
Jučer dva lančana , u jednom četiri a u drugom pet vozila , jedan terenac je skoro skuter lansirao s mosta , autoškole su za ...jel , dostava je pun grad ...naviknite se na kaos



I sam si došao do tog zaključka :mrgreen:

Zagreb je jedina europska metropola u kojoj je manje gradskih malih auta od drugih vrsta ! U drugim europskim velegradovima se po defaultu auti češu jedni o druge !
 
pokretac teme se ponado da ce svi bit na njegovoj strani i krenuce pljuvanje bajkera..pobjeze jebo mater svoju..ne konta da forum sluzi 99 posto za zajebanciju a 1posto za smislene teme i pametne odgovore..puno price ni oko cega..jebo dvije strafte na govnetu od auta ..i ja bi dodo gas..da nebi mozda stojo na semaforu i jos haj sad parkiraj sa strane gubi vrijeme i zajebaji se sa osiguranjem..sutra ce zena nekog zakacit na parkingu i nek suti..kolo srece se okrece


Ne slazem se i mislim da bi drugacije mislio da se to tebi dogodilo kao i svima nama. Da je stao pitati vjv od toga ne bi nista bilo i poslao bi ga doma. Tako mrtvo hladno i bahato otic e to je mrtvi bezobrazluk i kicmu bi mu izvadio. Pustao sam i ja ljude koji su se naslonili na auto mi pa se nakon 7 dana rascvjetala boja na tom mjestu.
 
  • Like
Reactions: Stig and nigda_vz
Ne slažem se ni ja, pogotovo s tim da je netko sad tu tražio podršku. Lik se naslonio i šupački pobjego, ako ovo jednom pročita i neka se zacrveni, vjerujem da bi to autoru bila sasvim dovoljna satisfakcija. Mene je pretprošli tjedan lik pogodio u auto, stali smo, obavili sve i doslovno se razišli za max 10 minuta.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz
Kad ispunjavaš svako malo onda se već sprakticiraš i znaš napamet. Ja sam zadnji ispunjavao prije 20g pa moram čitati kaj piše i onda još ono crtanje (ak još ima ta skica ili trebaš fotkat ?). Nadam se da neću trebat testirati iako priznam treba mi više od 10 minuta, ja to polako...🐌

Nekad si mogao prijaviti štetu od nepoznatog počinitelja, u ovakvim i situacijama s parkirališta, zajednici osiguravatelja - zna li netko jel ima nešto takvo još uvijek.
 
Prvi put sam ispunjavao, ili možda jednom oko 2011-12, ali ziher nisam nakon toga. Nacrtaš dvije kockice i staviš strelicu tko je koga pogodio, podaci iz policve i to je to.
 
Jel se ovako pise izvjesce? 😄
 

Attachments

  • deer933.jpg
    deer933.jpg
    650.4 KB · Views: 154
Ne slažem se ni ja, pogotovo s tim da je netko sad tu tražio podršku. Lik se naslonio i šupački pobjego, ako ovo jednom pročita i neka se zacrveni, vjerujem da bi to autoru bila sasvim dovoljna satisfakcija. Mene je pretprošli tjedan lik pogodio u auto, stali smo, obavili sve i doslovno se razišli za max 10 minuta.
sluzbeni se ne racuna... :mrgreen:
 
Kad smo već zabrazdili, taj dan kad me lik pogodio trebao sam ići na kasko prijaviti drugu štetu, pogodio sam zec i fazana, ne skupa :mrgreen: ali gotovo na istom mjestu u razmaku od mjesec dana, međutim nisam bio tako temeljit kao ovaj slikar.:mrgreen: